Fiastra

Le Marche

350 m2 1000 m2 Ref. 1139 Bewaren
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 45 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Casa Gnoli, nu nog een ruïne, bestaat uit een vervallen groot huis met drie verdiepingen, een schuur en een gedeeltelijk afgebroken huis waarvan alleen een muur is blijven staan.

De begane grond van het hoofdgebouw waren de stallen en opslagruimtes; de eerste verdieping, het vroegere woongedeelte, is op hetzelfde niveau als de nabijgelegen kerk. De totale oppervlakte is circa 350 vierkante meter. Naast het pand is er een ander gebouw waar vroeger de priester woonde.

De nabijgelegen kerk en een bijwoning zijn respectievelijk vier en een jaar geleden geheel gerestaureerd. Het gehele buurtschapje bestaat uit de kerk, bijwoning en Casa Gnoli.

De woning ligt aan de rand van het nationaal park; Parco Nationale Dei Sibillini. Aan de andere kant is de weg die gaat naar Fiastra en Lago di Faistra.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

350 m2 10117 m2 Ref. 6392

Villa/Boerenhuis
Gelegen op een panoramische locatie, op vijf minuten van het centrum van Servigliano, biedt deze villa ca. 290 m² woonruimte, een zwembad en een tuin van 10.117 m² met olijfbomen en fruitbomen. De woning beschikt over 4 slaapkamers, meerdere woonkamers, 5 badkamers en een zelfstandig appartement met solariumterras. Voorzien van LPG‑verwarming, thermo‑haarden, zonnepanelen en septic tank. Ideaal als permanent verblijf, vakantiehuis of kleinschalig toeristisch gebruik.

€ 630.000
380 m2 4000 m2 Ref. 6389

Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde traditionele stenen boerderij te koop op slechts enkele minuten van Penna San Giovanni, gelegen op een rustige, verhoogde positie met adembenemend panoramisch uitzicht over de glooiende heuvels van Le Marche. De woning beschikt over een ruime tuin, een privézwembad en elegante interieurs die rustieke charme combineren met moderne comfort, ideaal als gezinswoning, vakantiehuis of investeringspand.

€ 590.000

Hetzelfde type woning

300 m2 1000 m2 Ref. 6368

Villa/Boerenhuis Dorpshuis Restauratieproject
In Angera, op slechts een steenworp afstand van de oever van het meer en op een rustige en privélocatie, bieden wij een villa uit het begin van de 20e eeuw te koop aan, verdeeld over drie verdiepingen en met uitzicht op het Lago Maggiore. De woning geniet een bijzonder gunstige ligging: op slechts 100 meter van de oevers van het Lago Maggiore en gunstig gelegen ten opzichte van belangrijke voorzieningen, het historische centrum en verbindingen naar Milaan en de luchthaven Malpensa.

€ 420.000
1190 m2 75000 m2 Ref. 6353

Restauratieproject
Tenuta Magli is een landgoed te koop in Le Marche, bestaande uit een verzameling ruïnes die volledig opgaan in een prachtig rustige omgeving. Het domein beslaat ongeveer 7,5 hectare grond, volledig inbegrepen in de vraagprijs. Op het terrein staan zeven afzonderlijke gebouwen, allemaal in vervallen staat, met oppervlaktes variërend van 18 m² tot 677 m². Samen bieden ze ongeveer 1.190 m² potentieel woonoppervlak en een totaal volume van 3.617 m³. Een gecertificeerd technisch rapport, opgesteld door een bevoegde geometra, bevestigt dat het volledige bestaande volume en vloeroppervlak mag worden herbouwd of gerestaureerd. Het rapport bevestigt ook dat de aanleg van een zwembad is toegestaan, wat de ontwikkelingsmogelijkheden verder vergroot.

€ 150.000

In dezelfde prijsklasse

35 m2 Ref. 6359

Appartement/In borgo
Te koop in de prachtige 19de-eeuwse wijk Ceglie Messapica, een volledig gerenoveerd studio-appartement in uitstekende staat en direct bewoonbaar. Op korte afstand ligt het charmante historische centrum van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de Apulische gastronomie", met vele uitstekende restaurants. Mis deze kans niet om dit huis te kopen in één van de mooiste dorpen van de Itria-vallei. 

€ 70.000
30 m2 Ref. 6354

Appartement/In borgo
In het historische centrum van de beroemde "Witte Stad" Ostuni, toeristische bestemming bij uitstek in de Itria-vallei, is dit volledig gerenoveerde en direct te betrekken studio-appartement van circa 30 m² gelegen. Ideaal voor een stel dat dit charmante Apulische stadje ten volle wil ervaren. 

€ 85.000