Dit is een huis met geschiedenis. Waarschijnlijk het eerste deel van het huis, een klein kapelletje, gebouwd in de 15e eeuw. Later zijn er meer stukken aan toegevoegd. Ook was er een tijd dat er een speciaal verblijf was een kluizenaar die zijn eigen toegang had tot de kapel. Het eindresultaat is een zeer karakteristieke ruïne met een totale oppervlakte van 390 vierkante meter. Het 360 ° uitzicht is uniek, Monte Conero in het noorden, Gran Sasso (in Abruzzo!) In het zuiden, Adriatische kust in het oosten en de Sibillini bergen in het westen. Hoewel de restauratiewerkzaamheden behoorlijk zullen zijn, zullen sommige kosten lager uitvallen door de hoeveelheid beschikbaar antieke materialen op het terrein, oude balken, antieke dakpannen, stenen en bakstenen. Het huis is uitstekend bereikbaar. Casa Diodori ligt dicht bij het authentieke heuvelstadje Sant'Angelo in Pontano - een mooie fraai gerestaureerde stad met een indrukwekkende panoramische openbaar wandelpad, populaire restaurants en drie cafés. Het huis ligt op 10 minuten van het middeleeuwse San Ginesio met zijn autovrije plein op zomeravonden en historische Loro Piceno, de thuisbasis van de beroemde Vino Cotto dessertwijn en twee van de beste restaurants in deze regio. Sibillini bergen, bergwandelen en skiën, en de Adriatische stranden zijn beide ongeveer 35-40 minuten. U bent ongeveer in uur op de luchthaven van Ancona.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.
Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op slechts 5 kilometer van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de gastronomie van Puglia", ligt dit pand bestaande uit een trullo met drie koepels en een woonboerderij op twee verdiepingen. De woning beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het omliggende perceel heeft een oppervlakte van circa 25.000 m², waardoor u volop privacy heeft. Dit pand is de ideale investering voor wie op zoek is naar rust en authenticiteit. Neem contact met ons op voor een afspraak om dit prachtige pand te bezichtigen en laat u betoveren door dit stukje paradijs!
Villa/Boerenhuis
Villa in Castellamare del Golfo
Villa/Boerenhuis
Villa in Villafrati