Dit is een prachtige kans voor mensen die op zoek zijn naar die perfecte locatie. Casa San Antonio is makkelijk bereikbaar maar biedt volop privacy. Het ligt niet te ver van het charmante stadje Petriolo en toch ligt het in een landelijke omgeving. Het biedt uitzicht op de mythische Sibillini gebergte op de achtergrond maar geeft ook een glimp op de Adriatische zee. De tuin met veel volgroeide bomen sluit goed aan de uitstraling van het huis; een klein paradijsje met karakter. Het is een groot huis met ongeveer 290 vierkante meters aan vloeroppervlakte en daarbij komt nog circa 70 vierkante meter van de geregistreerde hooischuur. Het is huis is in een redelijke conditie maar het vraagt om een serieuze restauratie om het om te toveren in een droomhuis met een vrijstaande gastenverblijf, of een landelijke B&B, een exclusief Hotel du Charme of een rustieke appartementen. Inbegrepen in de prijs is een tuin met een oppervlakte van circa 3200 vierkante meter met meer dan 20 olijfbomen en een gezonde selectie van fruitbomen. Het is mogelijk om meer grond, 3,5 hectares, er bij te kopen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Appartement/In borgo
Lago Maggiore - Porto Valtravaglia, in het historische centrum van de kleine badplaats Porto Valtravaglia en op een steenworp afstand van het meer, bieden wij dit ruime en onlangs gerenoveerde appartement met 1 slaapkamer op de begane grond aan. Ideaal als investering met mogelijkheid tot aankoop van meerdere gelijksoortige appartementen in hetzelfde gebouw.
Appartement/In borgo
Dogliani, hart van de Langhe. Op slechts 6 km van het prestigieuze Barolo gebied en 25 km van het levendige Alba, combineert dit appartement historische charme met modern comfort. Gelegen op de eerste verdieping van een 17e eeuws gebouw in het pittoreske historische centrum van Dogliani, is het pand vakkundig gerestaureerd om de originele architectonische elementen te versterken. Het gewelfde plafond van de grote woonkamer, de authentieke decoratieve details en de tijdloze sfeer maken het uniek.