Petriolo

Le Marche

• Verkocht
290 m2 3200 m2 Ref. 2067 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Dit is een prachtige kans voor mensen die op zoek zijn naar die perfecte locatie. Casa San Antonio is makkelijk bereikbaar maar biedt volop privacy. Het ligt niet te ver van het charmante stadje Petriolo en toch ligt het in een landelijke omgeving. Het biedt uitzicht op de mythische Sibillini gebergte op de achtergrond maar geeft ook een glimp op de Adriatische zee. De tuin met veel volgroeide bomen sluit goed aan de uitstraling van het huis; een klein paradijsje met karakter. Het is een groot huis met ongeveer 290 vierkante meters aan vloeroppervlakte en daarbij komt nog circa 70 vierkante meter van de geregistreerde hooischuur. Het is huis is in een redelijke conditie maar het vraagt om een serieuze restauratie om het om te toveren in een droomhuis met een vrijstaande gastenverblijf, of een landelijke B&B, een exclusief Hotel du Charme of een rustieke appartementen. Inbegrepen in de prijs is een tuin met een oppervlakte van circa 3200 vierkante meter met meer dan 20 olijfbomen en een gezonde selectie van fruitbomen. Het is mogelijk om meer grond, 3,5 hectares, er bij te kopen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

300 m2 40000 m2 Ref. 6241

Villa/Boerenhuis
Op een dominante, panoramische locatie met uitzicht op de Adriatische Zee en de omliggende heuvels, biedt deze prachtig gerestaureerde boerderij een verfijnde landelijke leefomgeving op korte afstand van de kust. De woning is omgeven door circa 4 hectare privéterrein met olijf- en fruitbomen, en combineert privacy, uitzicht en hoogwaardige afwerkingen.

€ 690.000
210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000

Hetzelfde type woning

175 m2 35459 m2 Ref. 6231

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie. 

€ 750.000
180 m2 25000 m2 Ref. 6184

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op slechts 5 kilometer van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de gastronomie van Puglia", ligt dit pand bestaande uit een trullo met drie koepels en een woonboerderij op twee verdiepingen. De woning beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het omliggende perceel heeft een oppervlakte van circa 25.000 m², waardoor u volop privacy heeft. Dit pand is de ideale investering voor wie op zoek is naar rust en authenticiteit. Neem contact met ons op voor een afspraak om dit prachtige pand te bezichtigen en laat u betoveren door dit stukje paradijs! 

€ 200.000

In dezelfde prijsklasse

82 m2 9600 m2 Ref. 6244

Dorpshuis
Op een paar minuten van het charmante dorpje Cortemilia, in het hart van de Langhe, bieden wij een charmante stenen ‘ciabot’ te koop aan, ondergedompeld in de rust en schoonheid van een tijdloos landschap. Een ware oase van rust met panoramisch uitzicht en bijna een hectare eigen grond.

€ 115.000
75 m2 Ref. 6242

Dorpshuis
Te koop in het historische centrum van Ceglie Messapica, een verborgen parel in de Valle d’Itria, een antiek huis op twee verdiepingen in uitstekende staat. Ideale locatie voor wie volop wil genieten van het typische “dolce vita pugliese” en op slechts een steenworp afstand van uitstekende restaurants. Laat u betoveren door de smalle straatjes, de witgekalkte huizen en de ontspannen sfeer. 

€ 124.000