Gerenoveerd appartement in Borgomaro, op 10 kilometer van Imperia, met een uitstekende afwerking dankzij gebruik van hoogwaardige materialen en de aandacht voor detail . Dit appartement van 50,39 m². is op de bovenste (3e)verdieping en bestaat uit een woonkamer met kitchenette, slaapkamer, badkamer en balkon van 11,53 m² en berging
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Exclusief appartement op de bovenste verdieping (vierde) van een elegant historisch gebouw, onlangs gerenoveerd met een nieuw dak en een nieuwe gevel, gelegen op een centrale en panoramische locatie. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en biedt een ongeëvenaard uitzicht op de zee en de omliggende vallei.
Appartement/In borgo
Recent gebouwd appartement in kleinschalig appartementencomplex met gemeenschappelijk zwembad en tuin en een panoramisch zeezicht. Het appartement ligt op de eerste verdieping en bestaat uit: hal, badkamer, moderne open keuken die overloopt in de lichte en zonnige woonkamer die uitloopt op het terras met prachtig uitzicht over de baai van Sanremo. De naastgelegen master bedroom heeft openslaande deuren naar ditzelfde terras. Aan de achterkant van het appartement bevinden zich nog een slaapkamer en badkamer.
Appartement/In borgo
Ideaal apartement voor familie vakantie
Appartement/In borgo
Appartement met adembenemend zeezicht
Appartement/In borgo
Appartement met adembenemend zeezicht
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
In het gehucht van een mooi dorp op ongeveer 10 km van Acqui Terme, in een zeer rustige omgeving en zeer gunstig gelegen ten opzichte van voorzieningen, ligt dit mooie landhuis volledig gebouwd in oude bakstenen en met een mooie privétuin, waar het ook mogelijk is om een zwembad te bouwen.