Casa Solare is een fraai huis gelegen bij een mooi stadje, en met een geweldig goeie vraagprijs. Het huis is structureel gerestaureerd door een lokale bouwer. Dus, al het zware werk is gedaan, vergunningen zijn geregeld, cement en staal zijn verwerkt, alles volledig in overeenstemming met de meest recente anti-seismische verordeningen - en het resultaat is een huis van superieure bouwkwaliteit.
Structureel gerestaureerde huizen zoals Casa Solare zijn uitzonderlijke omdat het 100% creatieve licentie geeft en alles nog mogelijk is. Maar, in principe kan het huis binnen 4-5 maanden afgebouwd worden.
Casa Solare is een drieverdiepingshuis en is gebouwd met oude bakstenen, zoals het de traditie is in het gebied rond Loro Piceno. De begane grond is een open plan met drie grote dubbele deuren die uitkomen op de op het zuiden gerichte loggia. De begane grond zou goed geschikt zijn voor een grote keuken, open woonkamer/eetkamer en toilet. De lay-out van de eerste verdieping is flexibel; twee grote en-suite slaapkamers, of een master suite, twee kleinere slaapkamers en familie badkamer. Een leuk detail van Casa Solare is haar "taverna" dat onder de grond zit. Het is een ideale plek voor een entertainment, of een grote wijnkelder en lounge… op een meer praktisch niveau het bied het ruimte voor extra slaapkamers of een kantoor. Er is ook ruimte voor een garage.
De huis heeft een mooi uitzicht op de glooiende heuvels en groene valleien rondom Loro Piceno en Mogliano. In de verte zie je de bergtoppen van de Sibillini bergen, evenals het heuveltopstadje Corridonia. Loro Piceno ligt op 5 minuten rijden, of 20 minuutjes lopen. De provinciale hoofdstad van Macerata is 20 minuten rijden en de Adriatische stranden zijn bereikbaar in 30 minuten. De befaamde Murola wijngaarden liggen op 5 minuten van het huis. Alle winkels, diensten, sites, winkels, restaurants, etc. zijn gemakkelijk bereikbaar vanaf Casa Solare.
Casa Solare zit op een ruime kavel van 1 hectare. Het is privé, maar niet geïsoleerd. In de tuin staan fruitbomen en volwassen eikenbomen. Er is genoeg ruimte voor een groot zwembad. Toegang is uitstekend.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Restauratieproject - landhuis in Ostra met bijgebouw en 4,2 ha grond
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei.