Costarainera

Liguria

65 m2 2000 m2 2 1 Ref. 2495 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 4 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Een fantastische kans als u een villa naar uw eigen wensen wilt afbouwen: huis in staat van ruwbouw op 4 km van zee en San Lorenzo al Mare, op een perceel van 2.000 m2, met prachtig uitzicht over zee, goede toegangsweg. Huis kan ook sleutelklaar opgeleverd worden. De bovenverdieping is 65 m2 groot, en er is een maggazino van 105 m2.

  • Costarainera Liguria
  • Costarainera Liguria
  • Costarainera Liguria
  • Costarainera Liguria
  • Costarainera Liguria

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

Hetzelfde type woning

100 m2 18000 m2 Ref. 6639

Villa/Boerenhuis
In het hart van de betoverende Valle d’Itria ligt deze sfeervol gerestaureerde trullo, waar authentieke architectuur en eigentijds design harmonieus samenkomen. De circa 100 m² grote woning biedt modern comfort, terwijl het royale landgoed van 18.000 m² garant staat voor rust, privacy en een prachtig panoramisch uitzicht. De fraai aangelegde tuin, het privézwembad, de pizza-oven en de jeu-de-boulesbaan maken het buitenleven compleet. Een karakteristieke lamia biedt bovendien mogelijkheden voor een zelfstandige dependance. Dankzij de gunstige ligging nabij charmante historische stadjes en de Adriatische kust, én het bewezen succesvolle verhuurverleden, is dit een unieke kans voor wie Italiaans genieten wil combineren met aantrekkelijk investeringspotentieel.

€ 535.000
400 m2 30000 m2 Ref. 6637

Villa/Boerenhuis
Toscaans Boerenhuis met bijgebouw, zwembad en 3 ha grond. 5-7 slaapkamers. Mooi Panorama, centrale ligging in Toscane

€ 1.050.000

In dezelfde prijsklasse

315 m2 5000 m2 Ref. 6616

Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna

€ 300.000
143 m2 2000 m2 Ref. 6358

Villa/Boerenhuis
Sfeervol gerestaureerd natuurstenen huis te koop tussen Montefalcone Appennino en Santa Vittoria in Matenano. De woning biedt een prachtig panoramisch uitzicht, een privétuin van ca. 2.000 m², warme en stijlvolle interieurs en meerdere terrassen om buiten te genieten. Instapklaar en volledig gemeubileerd.

€ 300.000