Colmurano

Le Marche

• Verkocht
120 m2 5 2 Ref. 2629 Bewaren
  • Dorpshuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • Terras
  • Balkon
  • Garage: te realiseren
  • Status: Verkocht

Borgo Colmurano ligt in het historische centrum van Colmurano. Het is een herenhuis met een totale woonoppervlakte van circa 120 m2. Het is deels gerenoveerd. Het is mogelijk om het huis verder af te bouwen inclusief drie slaapkamers, twee badkamers, dakterras en een balkon. De huidige eigenaren hebben hiervoor plannen laten ontwikkelen. Volgens eigenaren moet de voorkant van het huis voldoen aan bepaalde voorwaarden omdat het ligt in een straat met een beschermd stadsgezicht. Er is echter veel meer mogelijk aan de achterkant van het huis. Hier zijn dan ook een dakterras en balkon gepland. Vanaf daar is er een prachtig uitzicht over de glooiende heuvels met Monte Conero op de achtergrond.

Het is mogelijk om een garage erbij te kopen met ruimte voor twee auto's (niet inbegrepen in de prijs). Deze garage ligt slechts 30 meter van het huis.

De stadje, Colmurano, is bekend voor het jaarlijks organiseren van 'Artistrada', een internationale straatartiesten festival dat plaat vind begin juli; andere evenementen zoals 'Magicabula' en de 'Biennale dell'illustrazione', zijn de ook zeer de moeite waard om te bezoeken.

  • Colmurano Le Marche
  • Colmurano Le Marche
  • Colmurano Le Marche
  • Colmurano Le Marche
  • Colmurano Le Marche
  • Colmurano Le Marche
  • Colmurano Le Marche
  • Colmurano Le Marche

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

250 m2 1700 m2 Ref. 6624

Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd landhuis met 4 slaapkamers nabij de Borgo van Novilaro, Pesaro.

€ 500.000
400 m2 Ref. 6621

Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd herenhuis in borgo Mezzanotte, Pergola, ideaal voor het starten van een toeristische activiteit zoals een B&B

€ 220.000

Hetzelfde type woning

100 m2 Ref. 6591

Dorpshuis Restauratieproject
In het sfeervolle historische centrum van Locorotondo, de witte parel van de Valle d’Itria, bieden wij deze karakteristieke 18de-eeuwse stenen woning van circa 110 m² te koop aan, verdeeld over twee verdiepingen. De woning heeft prachtige authentieke elementen behouden, waaronder gewelfde plafonds met fresco’s, natuurstenen details en een lichte veranda, evenals een kelder en een inpandige buitenruimte. De woning dient te worden gerenoveerd, maar beschikt over een solide constructie en biedt volop mogelijkheden om een stijlvolle privéwoning of exclusieve vakantiewoning te realiseren. Een authentiek Pugliaans juweel, klaar om in ere te worden hersteld en zijn oorspronkelijke schoonheid terug te krijgen.

€ 160.000
86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000

In dezelfde prijsklasse

80 m2 Ref. 6615

Appartement/In borgo
Appartement aan zee in Mascali

€ 72.000
84 m2 Ref. 6614

Appartement/In borgo
Appartement met panoramisch terras in Catania

€ 75.000