Villa Clarissa is een vrij recent gerestaureerd prestigieuze en luxe woning. De restauratie in 2010 is gedaan met oog voor detail en het gebruik van hoogwaardige materialen. De villa heeft nog steeds zijn oorspronkelijke 19e eeuwse rustieke karakter, maar het heeft eveneens ruime en lichte kamers.
Momenteel heeft de villa vier slaapkamers, waarvan drie en suite. In totaal heeft de villa heeft vier badkamers. Er is een mogelijkheid om de huidige "kantoor" op de begane grond te gebruiken als vijfde slaapkamer.
Op de begane grond bevindt zich ook een grote smaakvol ingerichte keuken met een open verbinding naar de ruime, maar gezellige woonkamer. In de keuken is een groot kookeiland en het is verder ingericht met semiprofessionele apparatuur vervaardigd door het gerenommeerd Italiaanse bedrijf "Manincor" in Triëst.
In de woonkamer is een grote open haard die is aangesloten op het centrale verwarmingssysteem. In principe kan de villa worden verwarmd met het hout dat komt uit het bos dat onderdeel is van het landgoed.
Er is een apart bijgebouw, dat momenteel wordt gebruikt voor opslag, maar het zou kunnen worden omgezet in een garage of een “studio”.
De villa is gelegen op een perceel van circa 1,25 hectare. De villa is omgeven door circa 3500 m2 prachtig ontworpen en volgroeide tuin met een irrigatiesysteem.
Het zwembad meet 10 bij 5 meter en is bekleed met mozaïektegels. Je kunt de zwembadpomp is horen wanneer deze draait. Daarom is het mogelijk om altijd in alle stilte en rust te genieten van het prachtige panoramische uitzicht op Sibillini gebergte.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Ontdek Tenuta Cristina, een exclusief agriturismo landgoed gelegen nabij de stad Tolentino, Le Marche. Dit unieke pand biedt een adembenemend panoramisch uitzicht op de glooiende heuvels en de majestueuze Apennijnen. Met 3,3 hectare aan biologisch bewerkte grond, combineert dit landgoed duurzame bio-architectuur met alle moderne luxe en comfort.
Villa/Boerenhuis
Gerestaureerd landhuis met zwembad in Mondavio, Le Marche
Villa/Boerenhuis
San Bernardino Verbano, gelegen op een paar minuten rijden van het centrum van Verbania, in een rustige, zonnige omgeving met uitzicht op het meer, bieden wij deze prachtige vrijstaande villa aan, gebouwd in zichtbare stenen, met een prachtige privétuin en zwembad. De woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud, ideaal voor degenen die van rust houden maar tegelijkertijd niet geïsoleerd willen wonen.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Te koop: een masseria uit de jaren ‘40 in Ginosa, bestaande uit verschillende appartementen met badkamer en keuken. De boerderij is omgebouwd tot een Bed & Breakfast en een wijnmakerij en ligt op een perceel van ongeveer 10 hectare, bebouwd met wijngaarden, olijfgaarden en een prachtige citrusboomgaard. De aandacht voor detail bij de restauratie, de nabijheid van één van de mooiste zeeën van Italië en de geur van oranjebloesem op warme zomeravonden maken dit pand fascinerend. Wij bieden dit pand aan voor diegenen die willen investeren in het prachtige Puglia en hun dromen willen verwezenlijken. Voor meer informatie en het maken van een bezichtigingsafspraak kunt u gerust contact met ons opnemen.
Villa/Boerenhuis
Oggebbio - Lago Maggiore: Villa in een dominante positie, omgeven door een groot perceel met een prachtig uitzicht op het meer. Het pand is gebouwd aan het eind van de 19e eeuw en volledig gerenoveerd in 2022, met marmeren en stenen afwerkingen, met behoud van enkele elementen uit die tijd, zoals de antieke terracotta vloeren en de interne open haarden.
Villa/Boerenhuis
Aan de oostkant van het Lago Maggiore, net over de Zwitserse grens dichtbij het dorp Tronzano bieden wij deze prachtige 'Pied dans l'eau' aan. De woning is voorzien van een mooi onderhouden tuin, een eigen privé strand met directe toegang tot het meer en meerdere terrassen waar u in alle rust kunt genieten van het prachtigen uitzicht over het meer en de Piemontese bergen. Ook bestaat er de mogelijkheid tot de aankoop van een dependance, met eigen tuin en boei.