Mooi onderhouden appartement in laat 19de eeuwse villa, op de rand van de prachtige dorpskern van Gardone riviera.
Het appartement bestaat uit een sfeervolle living met semi-open keuken en terras, 2 slaapkamers waarvan 1 met balkon en een badkamer en geniet bescheiden uitzicht op het meer. Onder gebracht in een van de vele 19de eeuwse villa's die het gerenommeerde plaatsje rijk is, deelt men de tuin en het zwembad met 6 andere eenheden. Vanuit het zwembad heeft men een fenomenaal uitzicht op het meer. De gezellige en karakteristieke dorpskern van Gardone di Sopra, met winkeltjes en restaurants bevindt zich op loop afstand en ook het meer en de boulevard zijn niet meer dan 2 km verwijderd.
Een uitstekende positie en een grote waardevastheid zijn hier belangrijke kenmerken.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Recentelijk gerenoveerd appartement in residence met zwembad. 2 slaapkamers, airco, garagebox op rustige locatie, loopafstand tot het meer.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Ruim Penthouse met dakterras en 2 slaapkamers en grote garage+ kelder
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, één van de meest betoverende stadjes in de Valle d’Itria, bevindt zich dit onlangs gerenoveerde huis met meerdere verdiepingen. Rustige ligging, ver weg van lawaai en openbare gelegenheden, op slechts 400 meter afstand van het historische centrum en Piazza Plebiscito. Het huis is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te regelen, kunt u gerust contact met ons opnemen.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Recentelijk gerenoveerd appartement in residence met zwembad. 2 slaapkamers, airco, garagebox op rustige locatie, loopafstand tot het meer.
Villa/Boerenhuis
In het pittoreske dorpje Cavatore, op slechts 5 km van Acqui Terme, bieden wij dit prachtige pand bestaande uit een stenen boerderij momenteel verdeeld in twee eenheden, een onafhankelijk huisje vrij aan drie zijden en land volledig omheind. Beide gebouwen zijn van oude oorsprong en volledig opgetrokken uit lokale natuursteen. Het hoofdgebouw bestaat uit drie verdiepingen.
Appartement/In borgo
Recent gebouwd appartement in kleinschalig appartementencomplex met gemeenschappelijk zwembad en tuin en een panoramisch zeezicht. Het appartement ligt op de eerste verdieping en bestaat uit: hal, badkamer, moderne open keuken die overloopt in de lichte en zonnige woonkamer die uitloopt op het terras met prachtig uitzicht over de baai van Sanremo. De naastgelegen master bedroom heeft openslaande deuren naar ditzelfde terras. Aan de achterkant van het appartement bevinden zich nog een slaapkamer en badkamer.