Padenghe del Garda

Lago di Garda

• Verkocht
68 m2 2 1 Ref. 3190 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van dorp
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Net appartement op de begane grond in ruim en mooi opgezette residence met zwembad en op loopaftstand van het meer. De woning beschikt over een  living met open keuken en toegang tot overdekt terras, dat uitziet over de mooi onderhouden mediterrane tuin. verder heeft men een grote en een kleinere slaapkamer en een badkamer met douche, toilet, bidet en wastafel. een praktische en gezellige tweede woning met uitstekende mogelijkheden tot verhuur. 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Garda)

215 m2 3000 m2 Ref. 6234

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage

€ 480.000
95 m2 Ref. 6149

Appartement/In borgo Dorpshuis
Recentelijk gerenoveerd appartement in residence met zwembad. 2 slaapkamers, airco, garagebox op rustige locatie, loopafstand tot het meer.

€ 290.000

Hetzelfde type woning

155 m2 90 m2 Ref. 6235

Appartement/In borgo
In een van de meest exclusieve woonwijken van Lesa, op slechts een steenworp afstand van het meer met zijn stranden en het historische centrum met zijn belangrijkste voorzieningen, bieden wij dit mooie 3 slaapkamer appartement met eigen tuin en terras aan. Het appartement bevindt zich op de begane grond van een gerenoveerde oude woning die uit slechts twee wooneenheden beslaat.

€ 340.000
50 m2 Ref. 6233

Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad. 

€ 115.000

In dezelfde prijsklasse

250 m2 342 m2 Ref. 6236

Villa/Boerenhuis
Verscholen in een rustig en pittoresk gehucht in de heuvels rond het stadje San Damiano d'Asti, ligt dit halfvrijstaande deel van een groter landhuis op een bevoorrechte, panoramische locatie en straalt het authentieke landhuis-charme uit. De privéweg die naar het huis leidt garandeert optimale privacy en rust. Het huis is verdeeld over twee niveaus en heeft twee ingangen: de hoofdingang kijkt uit op de tuin die eruitziet als een natuurlijk voorgebergte dat boven de heuvels hangt, terwijl de tweede ingang, meer verborgen, aan de achterkant van het huis ligt.

€ 275.000
538 m2 918 m2 Ref. 6229

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Onlangs gerenoveerde B&B in het centrum van de gemeente Paroldo, Alta Langa. Het pand bestaat uit twee hoofdstructuren die ooit een boerderij vormden. Het woongedeelte is in 2018 volledig gerenoveerd, waarbij enkele elementen van de voormalige structuur zijn behouden en verbeterd.

€ 297.000