De eigenaren van Casa Tricolore hebben bij het opknappen van het huis gebruik gemaakt van hoge kwaliteitsmaterialen. Na deze opknapbuurt – zo’n vijf, zes jaar geleden – ademt het huis dan ook naar luxe, degelijkheid en comfort. Door het juiste gebruik van materialen heeft het huis scoort het huis ook zeer hoog met een “A” qua energieverbruik.
Momenteel is het nog een huis maar alles is op zijn plaats om er drie appartementen van te maken. Elk appartement heeft dan ook zijn eigen ingang vanaf buiten. Verder is er ook nog een uitgebouw van circa 60 m2 die eventueel zou kunnen worden omgebouwd tot een kleine cottage. Ook is het mogelijk om op het terrein van 3000 m2 nog een zwembad aan te leggen. Het is een geschakeld huis maar dit levert geen problemen op wat betreft het garanderen van genoeg privacy en rust.
Het uitzicht is groots; niet alleen is er mooi uitzicht op de Sibillini bergen maar is er ook uitzicht op de Adriatische zee.
Toegang tot het huis is zeer goed. Er is een typisch Italiaanse landweg en er is een snelle verbinding met het dorpje Ripe San Ginesio en met de provinciale weg beneden in het dal. Het huis biedt een uitstekend uitganspunt om de fameuze “mare e monti” te verkennen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Schitterende aardbevingsbestendige villa met energieklasse A, in het hart van Le Marche, rustig gelegen, maar met alle voorzieningen in de nabijheid.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Landhuis met 5 slaap- en 3 badkamers, zwembad en bijgebouw in Castelleone di Suasa
Villa/Boerenhuis
Schitterende aardbevingsbestendige villa met energieklasse A, in het hart van Le Marche, rustig gelegen, maar met alle voorzieningen in de nabijheid.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Landhuis met 5 slaap- en 3 badkamers, zwembad en bijgebouw in Castelleone di Suasa
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Mergozzo – op een prachtige locatie, midden in de natuur, in alle rust en met optimaal comfort, bieden wij een volledig gerenoveerde vrijstaande woning aan, omgeven door groen en met een open uitzicht over de omliggende valleien. De woning is verdeeld over twee verdiepingen.
Dorpshuis
Surano – In het hart van het charmante Salento, antiek dorpshuis op twee verdiepingen, een apart gastenverblijf (met slaapkamer en badkamer) en een tuin. Het huis bestaat uit een ruime woonkamer, keuken, drie slaapkamers, twee badkamers en een terras. Het huis is in uitstekende staat en ideaal als vakantiehuis, maar ook geschikt voor permanente bewoning. De prachtige steden Lecce en Otranto liggen niet ver weg, en voor een duik in het kristalheldere water van de Ionische Zee bereikt u gemakkelijk adembenemende stranden, zoals die in Castro Marina, op ongeveer 10 kilometer afstand.