Imperia

Liguria

• Verkocht
160 m2 5000 m2 3 2 Ref. 3615 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 2 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Huis in aanbouw met uitzicht op de zee en de stad. Op de heuvel van Molino Dei Giusi Imperia  staat deze villa in aanbouw  omgeven door een olijfgaard. De woning is gesitueerd op twee verdiepingen en bestaat uit de ruwbouw: gewapend beton ondersteund met de buitenmuren en het dak ; de b.g.is reeds ten dele is afgewerkt. De begane grond van 102mq biedt een woonkamer met aangrenzende keuken en badkamer, de gang naar de slaapkamer, tweede badkamer, drie slaapkamers; een  kelderruimte van 160 vierkante meter en is voorzien van een garage en opslagruimte; tevens aparte berging van 18sqm.   De koper kan deze villa volgens uw eigen smaak en behoeften voltooien, met inbegrip van, indien gewenst, ook een prachtig zwembad met een panoramisch uitzicht op de zee en in het groen... een droom villa!

  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria
  • Imperia Liguria

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

Hetzelfde type woning

315 m2 5000 m2 Ref. 6616

Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna

€ 300.000
355 m2 45000 m2 Ref. 6612

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo e Agricampeggio La Collina is een gevestigde agriturismo en agricamping nabij Penna San Giovanni, gelegen op een ruim landgoed van circa 4,5 hectare landbouwgrond. Het geheel omvat een hoofdwoning die momenteel volledig wordt herbouwd, een gerestaureerd stenen gastenverblijf, een multifunctioneel bijgebouw met restaurant, professionele keuken en winkelruimte, aangelegde campingplaatsen en een zwembad. De woning en bijgebouwen bieden diverse mogelijkheden voor wonen, toeristische verhuur en agrarische activiteiten. Het terrein beschikt over olijfbomen, landbouwgrond, een wijngaard, fruit- en notenbomen en een moestuin. De rustige ligging biedt weidse uitzichten over de omliggende heuvels en richting het Sibillini-gebergte, terwijl Penna San Giovanni op slechts enkele minuten rijden ligt.

€ 785.000

In dezelfde prijsklasse

315 m2 5000 m2 Ref. 6616

Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna

€ 300.000
500 m2 27000 m2 Ref. 6610

Villa/Boerenhuis
Casa La Fornace is een gerenoveerde voormalige boerderij nabij Belmonte Piceno, gelegen op circa 27.000 m² landbouwgrond. Het pand beschikt over een ruime hoofdwoning, een aangrenzend onafgewerkt gebouw met verdere mogelijkheden, diverse bijgebouwen en panoramisch uitzicht over het omliggende landschap van Le Marche.

€ 370.000