San Ginesio

Le Marche

• Verkocht
350 m2 13000 m2 6 4 Ref. 3735 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Casa Emilia ligt op slechts 10 minuten van een van de mooiste stadjes van Le Marche, San Ginesio. Over elk detail is nagedacht waardoor dit nu een mooi en comfortabel landhuis is geworden. Er is een 8mx12m zwart zwembad dat ligt te midden van een fraai aanlegde lavendeltuin. Het huis heeft drie verdiepingen, een vloeroppervlakte van 350 m2 en er zijn 6 slaapkamers, 3 & 1/2 badkamers, een Gourmet keuken en een formele eetkamer. Er is ook een garage van 100 m2 van de garage die nog verder kan worden opgeknapt, maar de hoeveelheid opslag die dit biedt los van het hoofdgebouw is al een absolute luxe.

De keuken is prachtig afgewerkt met hedendaagse betonnen units en heeft voldoende opbergruimte voor alle benodigdheden. Via een elegante salon, compleet met houtkachel ga je naar een formele maar gezellige intieme eetkamer.

De master bedroom kijkt uit over het zwembad en leidt naar een prachtige en-suite, compleet met dubbele wastafels en een diepe, luxueus bad.

Op de eerste verdieping bevinden zich nog drie tweepersoonsslaapkamers. Een stijlvolle badkamer, compleet met eigentijdse afwerking, waaronder een regendouche over het bad en stijlvolle grijze tegels. De wasruimte beschikt ook over een dubbele douche, die liefdevol wordt aangeduid als de Doppio.

Op de bovenste verdieping zijn nog twee tweepersoonsslaapkamers en ook een groot bureau/media ruimte met ingebouwde boekplanken en een overvloed van ruimte voor kinderen om te spelen.

De tuin kan het best worden omschreven als een uitbreiding van het interieur van het huis. Het is professioneel ontworpen. Er is een grote verscheidenheid van rozen, lavendel grenzen en Beth Chatto geïnspireerd grind tuin. Daarnaast is er een fraaie strak aangelegde moestuin.

De houten pergola in de tuin leidt naar een prachtig zwart gevoerde zwembad. Naast het zwembad is er een bergruimte bekend als het Girafhuis, die een gootsteen, royale bergruimte en een stopcontacten heeft.

In de tuin staan vrijwel alle soorten fruitbomen-granaatappels, abrikozen, dessert druiven, pruimen, appel, vijgen, hazelnoot en peren. Het mooiste zijn misschien wel de olijfbomen. De meeste olijfbomen werden ongeveer 50 jaar geleden geplant en produceren een jaarlijkse opbrengst van tussen de 60 en 75 liter van de volmaakte biologische extra vergine olijfolie.

De dichtstbijzijnde luchthaven, Ancona is ongeveer 1 uur rijden, de bergen op slechts 30 minuten en de Adriatische kust met zijn mooie stranden in minder dan 45 minuten. De locatie van het huis, de uitstraling, het ontwerp zorgen voor een zeer goed gegarandeerd vakantieverhuur inkomsten.

Momenteel wordt Casa Emilia grondig gerestaureerd en de verwachting is dat eind 2018 het huis weer in volle glorie is hersteld.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 430.000
175 m2 2700 m2 Ref. 6161

Villa/Boerenhuis
Deze prachtig gelegen voormalige boerderij, volledig gerenoveerd in 2024-2025, combineert modern wooncomfort met de betoverende charme van het glooiende landschap van Le Marche. Dankzij de recente renovatie is Villa Ete direct bewoonbaar en voldoet het aan de nieuwste antiseismische bouwvoorschriften. Villa Ete heeft een open en lichte indeling, met traditionele “cotto” vloeren en klassieke balkenplafonds.

€ 369.000

Hetzelfde type woning

350 m2 15000 m2 Ref. 6173

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Mis deze unieke kans niet om deze prachtige 18e-eeuwse masseria met trulli en een adembenemend uitzicht op het oude witte stadje Ceglie Messapica te kopen. Dit charmante stadje ligt op ongeveer 2 kilometer afstand, terwijl de prachtige stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 25 kilometer afstand liggen. De masseria is ideaal om om te toveren in een prachtig, typisch Apulische toeristische accommodatie.

€ 530.000
360 m2 40000 m2 Ref. 6152

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Uniek investerings- en ontwikkelproject !

€ 595.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 3300 m2 Ref. 6172

Villa/Boerenhuis
Lago Maggiore - Nebbiuno, op de heuvels van Alto Vergante, een bekend gebied aan het Lago Maggiore, bieden wij te koop aan deze grote vrijstaande woning onderverdeeld in twee appartementen met grote tuin. Het pand ligt in een zonnige omgeving met een mooi stuk omliggend land en biedt een aangenaam uitzicht op het Lago Maggiore.

€ 415.000
500 m2 500 m2 Ref. 6170

Dorpshuis B&B/Agriturismo
Ontdek een unieke investeringsmogelijkheid in een complex van een villa en appartementen op een strategische locatie vlakbij de luchthaven van Brindisi en de Ionische Zee. Het complex bestaat uit een hoofdvilla, 2 appartementen van circa 100 m² en 1 appartement van circa 60 m². Dit pand is een uitstekende investering voor zowel toeristische als residentiële verhuur. Mis de kans niet om te wonen of te investeren in dit stukje Apulisch paradijs! 

€ 450.000