Sant'Angelo in Pontano

Le Marche

• Verkocht
120 m2 11000 m2 2 2 Ref. 3925 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 35 km van meer
  • 40 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Dit gezellige en fraai gerestaureerd boerderijtje heeft twee slaapkamers. Casa Floria biedt uitzicht op meer dan 100 olijfbomen die inbegrepen zijn in de vraagprijs. Het historische dorp Sant’Angelo in Pontano ligt vrijwel op loopafstand. Het huis kan sleutel klaar worden opgeleverd. Op dit moment ontbreken: wandtegels op de badkamers, sanitair, kranen en binnendeuren. Het huis heeft twee tweepersoonsslaapkamers, twee badkamers, een keuken/eetkamer, een woonkamer. Buiten is er veel ruimte om te genieten van de avondzon of lekker in de schaduw op het heetst van de dag.

Casa Floria ligt aan het einde van een lommerrijke straat op slechts een paar minuten lopen naar het dorp. Inbrepen in de vraagprijs is meer dan een hectare eigen grond. Het huis is gebouwd van lokale steen en baksteen, en is structureel gerestaureerd tot een uitstekende standaard, met behoud van zoveel mogelijk originele kenmerken en materialen, waaronder houten lateien en kenmerkende bogen. Een hersteld volledig geïsoleerd dak met traditionele originele tegels koper regengoten en afvoerpijpen.

De afwerking van het huis is van een hoge standaard en in overeenstemming met het karakter van het huis met eenvoudige bepleistering, terracotta vloeren, enkele muren “en vista”, houten plafonds balken. Ook de afwerking van het sanitair in de badkamers is van goede kwaliteit. Dit alles wordt ook versterkt door een grote loggia en een barbecue die passen met het pand met stenen/bakstenen pilaren en een balkenconstructie. Alles kan binnen een tijdsbestek van een maand worden voltooid.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000
430 m2 3000 m2 Ref. 6192

Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.

€ 1.150.000

Hetzelfde type woning

133 m2 2514 m2 Ref. 6224

Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!

€ 824.000
400 m2 1605 m2 Ref. 6223

Villa/Boerenhuis
Op een heuvel op meer dan 700 m hoogte, vrijstaand huis aan 3 zijden met tuin, in een mooie positie, met uitzicht op de Alpen. Het huis is onlangs gerenoveerd en is in uitstekende staat, zowel structureel als qua onderhoud.

€ 219.000

In dezelfde prijsklasse

88 m2 4500 m2 Ref. 6220

Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Carovigno, villa met zwembad, bestaande uit 2 slaapkamers, badkamer, keuken/eetkamer en woonkamer met open haard. Buiten vindt u een prachtig zwembad met zonneterras, twee veranda's en een buitenkeuken. 

€ 330.000
145 m2 Ref. 6216

Appartement/In borgo
Op een steenworp afstand van de Corso Italia, op de 3e verdieping van een prachtig antiek gebouw dat onlangs gerenoveerd is, bevindt zich een prestigieuze accommodatie bestaande uit een grote woonkamer met directe toegang tot een prachtige overdekte loggia, keuken met balkon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, bijkeuken en kelder.

€ 305.000