Mombaroccio

Le Marche

• Verkocht
385 m2 20000 m2 5 3 Ref. 3982 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 15 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Een compromisloze villa die van alle comfort is voorzien op een schitterende lokatie op 1,5 km van het historische, deels ommuurde stadje Mombaroccio. Het huis heeft een vloeroppervlakte van 385 m2. Het huis ligt in het prachtige afwisselende heuvellandschap van de provincie Pesaro-Urbino in Le Marche, op 20 km van de Adriatische kust met haar stijlvolle en sfeervolle badplaatsen, mooie stranden en uitstekende visrestaurants. Er is een riante woonkamer met antieke open haard. Op de verdieping zijn 3 slaapkamers, 2 badkamers en extra woonkamer met open haard. 

Er is een gastenverblijf met een afzonderlijk woongedeelte met keuken, 2 slaapkamers en een badkamer. In het souterrain bevinden zich de wellness ruimtes met sauna, turks bad, relax- en kleedruimtes en een kelder. 

Het huis is volledig en kwalitatief hoogwaardig gerestaureerd met gebruikmaking van de oorspronkelijke klassieke bouwmaterialen. Het huis is centraal verwarmd op gas, heeft airconditioning, een aansluiting op het elektriciteitsnet en de waterleiding, een eigen waterbron voor besproeiing van de tuin en het vullen van het zwembaden heeft internet, satelliet tv en domotica. 

Het huis ligt op een niet geïsoleerde lokatie aan het einde van een doodlopende weg. De uitstekend onderhouden tuin van 20.000 m2 heeft een fraai en stijlvol ontwerp met olijfbomen en cipressen en met veel ruimte rondom het huis met diverse terrassen. Het mooie zwembad is fraai ingepast in het terrein. Er is ruim voldoende parkeergelegenheid op het eigen terrein. De comfortabele luchthaven van Ancona ligt op 50 minuten rijden.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

274 m2 5561 m2 Ref. 6332

Villa/Boerenhuis
Totaal gerenoveerd landhuis met 4 slaapkamers, 4 badkamers, en heerlijke privé gelegen tuin op idyllische positie. Vergunning aanwezig voor bouw zwembad

€ 560.000
350 m2 11000 m2 Ref. 6314

Villa/Boerenhuis
In een dominante positie met een prachtig uitzicht over het glooiende heuvellandschap van Le Marche ligt Villa Il Poggio, een schitterend herbouwde stenen boerderij die traditionele charme combineert met modern comfort. Dankzij de zuidelijke ligging geniet de woning van een adembenemend uitzicht dat zich uitstrekt tot aan de majestueuze Sibillini-bergen, een plek waar elke dag begint en eindigt met een onvergetelijke zonsopkomst en zonsondergang.

€ 1.500.000

Hetzelfde type woning

600 m2 3345 m2 Ref. 6338

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo
In een van de meest geliefde gebieden van de noordoostkust van Sardinië bieden wij een elegante panoramische villa op drie niveaus te koop aan, omringd door rust, met prachtig uitzicht op lagune en zee. Het pand heeft een verzorgde tuin van 2650 m² met een zwembad van 95 m², solarium, barbecuezone en privéparkeerplaatsen. Met 17 kamers, 8 woonruimtes en ruime buitenzones is de villa reeds succesvol in gebruik als gastenverblijf, maar ook ideaal als luxe privéwoning. Op slechts enkele minuten van La Cinta, Lu Impostu en Cala Brandinchi, en 20 minuten van Olbia. Een charmante, instapklare villa in het hart van authentiek Sardinië.

€ 2.500.000
114 m2 318 m2 Ref. 6336

Villa/Boerenhuis
In San Teodoro, op slechts 1 kilometer van het prachtige strand La Cinta, staat deze charmante villa bifamiliare in Via Madrid. De woning combineert comfort, ruimte en een ideale ligging om elke dag van de zee te genieten. Op wandelafstand (2 km) bevindt zich het levendige dorpscentrum, waar het hele jaar door leven is – niet alleen in de zomer. De internationale luchthaven van Olbia ligt op ongeveer 25 kilometer afstand, wat zorgt voor een vlotte verbinding met het vasteland en het buitenland. Een perfecte plek voor wie rust, zon en Sardijnse charme zoekt, maar ook graag dichtbij voorzieningen en het authentieke dorpsleven wil blijven.

€ 360.000

In dezelfde prijsklasse

150 m2 Ref. 6292

Villa/Boerenhuis
Comomeer, San Siro - Een vrijstaande "villetta" op een prachtige en unieke locatie, direct aan de oever van het Comomeer, met een goed verzorgde tuin van ongeveer 250 m², om heerlijk te genieten van het buitenleven. Ook is er een aanlegsteiger met boothuis, wat zeldzaam te vinden is aan het Comomeer, en zijn er parkeerplaatsen voor minstens drie auto's. Het uitzicht vanuit het huis en de tuin over het meer is adembenemend!

€ 2.000.000
232 m2 12000 m2 Ref. 6272

Villa/Boerenhuis
Een panoramisch toevluchtsoord tussen de heuvels nabij Porto Cervo.

€ 1.980.000