perugia

Umbria

280 m2 30000 m2 6 6 Ref. 4073 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 25 km van meer
  • 125 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Boerderij mooi onlangs gerenoveerd in 2017, omgeven door terrein van ongeveer 2,5 ha in een zonnige en panoramische positie. De belangrijkste boerderij, geheel in steen, is op twee niveaus over ongeveer 250 vierkante meter, met een mooie rechthoekige vorm. Het interieur omvat, op de begane grond, keuken/eetkamer, woonkamer met open haard en badkamer. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het gevoel en de stijl is zeer Mediterraan, zeer ontspannend. Met onafhankelijke toegang, is er een kleine aparte eenheid, die momenteel wordt gebruikt als annex voor gasten/verzorgers, die een kitchenette, eetkamer en badkamer op de begane grond en een bed in de bovenste loft gebied omvat. Op ongeveer 20 meter van het hoofdgebouw is er  nog een extra klein stenen gebouw gerenoveerd op 2 niveaus, die een kitchenette, eetkamer en badkamer op de begane grond en bed in de loft gebied erboven omvat. Een nieuwe annex op dit moment gebruikt voor de opslag, moet worden hersteld, en ligt op korte afstand van het hoofdgebouw. Buiten is er een jacuzzi en een ontspanningsruimte. Het land omvat een olijfgaard met 200 olijfbomen in productie en een wijngaard

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

140 m2 2800 m2 Ref. 6008

Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.

€ 550.000
321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000

Hetzelfde type woning

125 m2 350 m2 Ref. 6155

Villa/Boerenhuis
Op een exclusieve locatie op de eerste heuvel van Ventimiglia, een zonnige en elegante villa met een wijds uitzicht op zee. Het pand is als volgt samengesteld: garage van 13 m², op de begane grond huis van 125 m² met woonkamer, keuken, badkamer, W.C. 2 slaapkamers veranda met aangrenzend een dependance. Boven het huis (bereikbaar via een externe trap) bevindt zich nog een atelier van 24 m². Verder is er een tuin en buitenparkeerplaatsen in eigendom.

€ 630.000
80 m2 150 m2 Ref. 6154

Villa/Boerenhuis
Domaso - Deze charmante vrijstaande "villetta" ligt in het hart van de bekende badplaats Domaso, op een paar minuten lopen van de prachtige oevers van het Comomeer en dicht bij alle belangrijke voorzieningen. Het pand wordt omringd door een goed onderhouden privétuin, heerlijk om in te kunnen genieten van de mooie omgeving in de buitenlucht. Dit huis is zowel ideaal om permanent te bewonen of als vakantiewoning voor eigen gebruik en als investering om wekelijks te verhuren. 

€ 380.000

In dezelfde prijsklasse

125 m2 350 m2 Ref. 6155

Villa/Boerenhuis
Op een exclusieve locatie op de eerste heuvel van Ventimiglia, een zonnige en elegante villa met een wijds uitzicht op zee. Het pand is als volgt samengesteld: garage van 13 m², op de begane grond huis van 125 m² met woonkamer, keuken, badkamer, W.C. 2 slaapkamers veranda met aangrenzend een dependance. Boven het huis (bereikbaar via een externe trap) bevindt zich nog een atelier van 24 m². Verder is er een tuin en buitenparkeerplaatsen in eigendom.

€ 630.000
387 m2 33678 m2 Ref. 6108

Villa/Boerenhuis
Mooie villa met overdekt zwembad midden in de natuur. 4 slaapkamers, 2 badkamers en een groot eigen terrein waardoor volledige privacy gegarandeerd is.

€ 700.000