Historische villa op een unieke locatie op een heuvel boven zee tussen de Porto Maurizio en Oneglia uitkijkend over de golf van Imperia. Gevel en dak zijn gerenoveerd. Van binnen dient het pand nog gerenoveerd te worden.
Het plan voor de renovatie voorziet in: op de begane grond woonkamer, eetkamer, bibliotheek, keuken, bijkeuken, woon/eetkamer aan de voorzijde met aansluitend (overdekt) terras, W.C.. Op de eerste etage: slaapkamers, 2 badkamers, bergruimte, terras. Zolder (met dakkappelen)en grote ondergrondse bergruimte. Kosten om de renovatie af te maken bedragen minimaal 1200 euro per m2.
Paardenstallen.Terrein van 10.000 m2 rond het huis met mediterrane planten, pijnbomen, olijfbomen en grasvelden. Dit kan er apart bijgekocht worden.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Villa/Boerenhuis
Villa Belvedere is een exclusieve nieuwbouwvilla in landelijke stijl, gelegen in het glooiende landschap van Le Marche nabij Servigliano. De woning biedt circa 222 m² woonoppervlak, drie slaapkamers, drie badkamers, een overdekte veranda, een zwembad van 5 x 10 meter en een privétuin van circa 2.500 m² met panoramisch uitzicht. Dankzij het turnkey-concept kan de villa volledig naar eigen wens worden afgewerkt, waarbij traditionele Marche-architectuur wordt gecombineerd met modern comfort en duurzaam wonen.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande villa met royale tuin, garage en volledig ingericht gastenverblijf op een rustige locatie nabij Budoni. De woning beschikt over een lichte woonkamer met open haard, aparte keuken, drie slaapkamers, een studeerkamer en twee badkamers. Het souterrain is ingericht als zelfstandige woonruimte met woonkamer, keuken, twee slaapkamers en badkamer. Twee overdekte veranda's, buitendouches en een ruime tuin maken het buitenleven compleet. Op slechts enkele minuten van de prachtige stranden, restaurants en voorzieningen. De luchthaven en haven van Olbia liggen op circa 35 minuten rijden. Een ideale woning voor permanente bewoning, een tweede huis of als uitstekende investering voor vakantieverhuur.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Te koop, tussen Ostuni en Cisternino, een 19de eeuwse masseria met 2 Saraceense trulli en een lamia op een perceel van ongeveer 6 hectare. Het pand leent zich zeer goed voor het creëren van een prachtige toeristische accommodatie, zowel vanwege de grote woonoppervlaktes als vanwege de uitstekende locatie in een rustige omgeving in het hart van de beroemde en populaire Valle d'Itria.
Villa/Boerenhuis
Menaggio-Loveno: Gelegen in het groen op een rustige locatie vlakbij Menaggio, bieden wij een prachtige vrijstaande villa van 650 vierkante meter, verdeeld over drie woonlagen en omgeven door een mooi aangelegde en goed onderhouden vlakke tuin van 2600 vierkante meter.