Historische villa op een unieke locatie op een heuvel boven zee tussen de Porto Maurizio en Oneglia uitkijkend over de golf van Imperia. Gevel en dak zijn gerenoveerd. Van binnen dient het pand nog gerenoveerd te worden.
Het plan voor de renovatie voorziet in: op de begane grond woonkamer, eetkamer, bibliotheek, keuken, bijkeuken, woon/eetkamer aan de voorzijde met aansluitend (overdekt) terras, W.C.. Op de eerste etage: slaapkamers, 2 badkamers, bergruimte, terras. Zolder (met dakkappelen)en grote ondergrondse bergruimte. Kosten om de renovatie af te maken bedragen minimaal 1200 euro per m2.
Paardenstallen.Terrein van 10.000 m2 rond het huis met mediterrane planten, pijnbomen, olijfbomen en grasvelden. Dit kan er apart bijgekocht worden.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Villa/Boerenhuis
Sfeervol en prachtig gelegen vrijstaand huis in een middeleeuwse borgo, 3 slaapkamers, gemeenschappelijk zwembad
Villa/Boerenhuis
Ceglie Messapica – villa op twee verdiepingen, in goede structurele staat, maar behoeft wel wat onderhoudswerkzaamheden. De villa beschikt over 4 slaapkamers en 2 badkamers. Het sterke punt van de villa is de hoge en panoramische ligging. Vanaf het terras heeft u een prachtig uitzicht over de vallei. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de bouw van een zwembad.
Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan op de eerste heuvel boven Stresa, gelegen op een rustige en panoramische locatie met uitzicht over het Lago Maggiore. De villa is gebouwd in 1969 en in 2024 gerenoveerd, waarbij werkzaamheden zijn uitgevoerd om het comfort en de functionaliteit van de ruimtes te verbeteren. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en heeft een totale oppervlakte van circa 240 m². Rondom de villa ligt een privéterrein van circa 1.300 m².
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Te koop, tussen Ostuni en Cisternino, een 19de eeuwse masseria met 2 Saraceense trulli en een lamia op een perceel van ongeveer 6 hectare. Het pand leent zich zeer goed voor het creëren van een prachtige toeristische accommodatie, zowel vanwege de grote woonoppervlaktes als vanwege de uitstekende locatie in een rustige omgeving in het hart van de beroemde en populaire Valle d'Itria.