Te koop in loc. Retiz op 14 Km van de liften van Arabba, een fraai huis onderverdeeld in twee wooneenheden. Het huis is volledig te renoveren, hoewel de begaande grond in principe bewoonbaar is.
Het gebouw is gelegen in Loc. Retiz - Foppa, zeer zonnig, rustig en karakteristiek.
Het gebouw heeft ongeveer 600 vierkante meter grond om het huis met een klein gebouwtje in de tuin (voormalige broodoven) dat nu gebruikt wordt als gereedschapskamer. Een deel van de buitenste binnenplaats, boven bij de toegangsweg, leent zich als parkeerplaats voor 3 auto's, het andere deel onder de binnenplaats is tuinoppervlakte. Het gebouw is aangesloten op de water-, elektriciteits- en afvalwaterdiensten. Op dit moment is het huis verdeeld in twee afzonderlijke woningen die als zodanig kunnen blijven of als één woning kunnen worden omgebouwd. In de kelder bevinden zich twee kelderruimtes; Op de begane grond bevindt zich het eerste appartement bestaande uit keuken, woonkamer, twee slaapkamers, een badkamer, 2 bergruimtes;
Op de eerste verdieping bevinden zich dezelfde ruimtes als op de begane grond en de interne trap leidt naar de zolderverdieping. Aan de buitenkant, bij de ingang van de eerste verdieping, een praktische kast/ houten berging en de voormalige broodoven die nu als gereedschapsopslag gebruikt wordt.
Voor de ombouw/ verbouwing kunnen we u graag ten dienste zijn, aangezien ik sinds het jaar 2003 als architect in de Dolomieten woon en werkzaam ben met studio in Bozen/ Bolzano.
Er zijn momenteel ook mogelijkheden tot uitbreiding van het bestaande volume met maximaal 25%, waarover ik u graag verder informeer.
Arabba, aan het bekende en prestigieuze skicentrum van Dolomiti Superski (Meer informatie en beelden vindt u onder: www.arabba.it/de). In de winter is Dolomiti Superski het een paradijs voor skiërs, die met één skipas kunnen genieten van maar liefst 1.220 km geprepareerde pistes (dat is een piste langer dan de afstand van Den Helder naar Livinallongo Del Col Di Lana!), ruim 600 km van deze pistes zijn direct met elkaar verbonden en u kunt zo van de ene zone in de andere zone doorskiën, zo zijn er bijvoorbeeld touren als de ronde van Sellaronda of de Ronde van de Grote Oorlog die ook qua natuurlijk schoon en uitzicht heel speciaal zijn. Het kan een hele uitdaging worden om tegen de avond weer in het eigen dal uit te komen,… u zult de eerste niet zijn die ergens een berghut of hotel opzoekt, om de volgende dag weer verder naar huis te skiën…. Ter indicatie nog enkele Dolomiti Superski nummers: 460 skiliften, 8.700 sneeuwkanonnen (op 1.000 km piste sneeuwgarantie van December tot April), 320 pistenbully’s/snowcats. Meer informatie op de site: www.dolomitisuperski.com/de. In de zomer is het in plaats daarvan de ideale plek om onvergetelijke dagen ondergedompeld in de ware natuur door te brengen. Ontspannende wandelingen, mountainbiken of racefiets, of gewoon genieten van het dolce far niente in de magische sfeer van het natuurschoon.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.
Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.
Villa/Boerenhuis
Prachtige trullo, met veel oog voor detail gerenoveerd en van alle comfort voorzien, op slechts een paar kilometer van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er is een heerlijk zwembad voor een verfrissende duik op warme zomerdagen en een jacuzzi voor ultieme ontspanning. Het is ook een uitstekende investering voor toeristische verhuur. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Vrijstaande Piemontese boerenwoning met karakter, comfort en privacy op loopafstand van Dogliani, de hoofdstad van de Dolcetto wijn. De woning heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 keukens. Door een afsluitbaar gedeelte is het uitstekend te gebruiken als compacte B&B. Enkele jaren geleden compleet gerenoveerd waardoor de woning volledig instapklaar is.
Villa/Boerenhuis
Mooie Villa met zwenbad in Mazara del Vallo
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Ruim vrijstaand huis in Noto