San Ginesio

Le Marche

• Verkocht
320 m2 4950 m2 5 4 Ref. 4204 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 35 km van meer
  • 40 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

De villa

Te koop in Le Marche is een gerestaureerde boerderij. Villa Il Prato is een mooie comfortabele gerestaureerde boerderij met zwembad, appartement en garage. Het totale vloeroppervlak is circa 320 m2. De villa heeft een met veel natuurlijk licht gevuld interieur en is ontworpen voor flexibel gebruik van de beschikbare ruimtes. En het heeft het een prachtig uitzicht!

Op de begane grond de villa vindt u de woonkamer met open haard, een atelier, een hal, een bijkeuken en een enorme mooie lichte keuken.

Op de eerste verdieping vindt u een overloop en twee slaapkamers en twee badkamers.

Het appartement

Villa Il Prato heeft een apart appartement met een woonkamer/keuken, een slaapkamer en een badkamer. Het heeft een aparte entree en kan eventueel worden gebruikt als vakantieappartement wat extra inkomsten kan genereren.

Zoals eerder aangegeven heeft Villa Il Prato de flexibiliteit om de beschikbare ruimtes anders te gebruiken en in te richten; het eenvoudig tot één huis worden ingericht met maximaal vijf slaapkamers en vier badkamers. Dit kan worden bereikt door van de studio en van de woonkamer van het appartement slaapkamers te maken.

Buiten

De villa heeft een oprit met een toegangshek. Verder is er een garage en een houtopslag.

De keuken aan de achterkant van de villa geeft toegang naar de veranda. Een heerlijke plek om buiten te eten en met gemakkelijke toegang tot het zwembad.

Er is een werkende pizzaoven niet ver van het zwembad. De villa is dus goed uitgerust om uw gasten perfect te ontvangen. Het uitzicht vanuit het zwembad is naar het zuidwesten en het zwembad is maakt optimaal gebruik van de maximale uren zon.

Ten slotte zijn er twee prielen, perfect voor zonsondergang, aperitieven, nippen aan cappuccino of voor het lezen van uw favoriete boek.

Locatie

Toegang naar de villa is zeer goed. De Superstrada A14 is gemakkelijk te bereiken. Ook zijn de vele interessante dorpen en steden, zoals Colmurano en Macerata, San Ginesio, binnen 5-20 minuten bereikbaar. De Adriatische Zee ligt op slechts 30 minuten rijden. De luchthaven van Ancona is bereikbaar in ongeveer 1 uur rijden. Bologna en Rome zijn drie uur rijden.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

430 m2 3000 m2 Ref. 6547

Villa/Boerenhuis
Deze totaal gerenoveerde prachtige villa ligt op een zeer fraaie locatie, heeft een zwembad, 4+ slaapkamers en 3 badkamers.

€ 1.050.000
300 m2 6300 m2 Ref. 6546

Appartement/In borgo Dorpshuis
Zeer ruime woning in authentieke borgo, privé gelegen, 3+1 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk zwembad nabij Fabriano 

€ 325.000

Hetzelfde type woning

170 m2 12000 m2 Ref. 6552

Villa/Boerenhuis
Villa met park in Bracchio, Mergozzo Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan, gelegen aan de Via Resiga in het dorp Bracchio, op een rustige en beschutte locatie midden in de natuur, op slechts 3 km van de boulevard langs het meer van Mergozzo en de belangrijkste voorzieningen. De woning bevindt zich in een rustige omgeving aan de rand van het bos, ideaal voor wie wil wonen in een groene omgeving zonder afstand te doen van de gemakken van goede verbindingen en de voorzieningen van het dorp.

€ 450.000
850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000

In dezelfde prijsklasse

97 m2 280 m2 Ref. 6530

Villa/Boerenhuis
Exclusieve villa nabij Alghero met panoramisch uitzicht op zee, natuur en de indrukwekkende kustlijn richting Capo Caccia. Deze volledig gerenoveerde woning combineert moderne luxe met rust, privacy en een uitzonderlijke ligging op slechts enkele minuten van het historische centrum, stranden, restaurants en voorzieningen. De villa beschikt over een lichte woonruimte, twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramische veranda, een privétuin van circa 180 m² en een prachtig dakterras. Dankzij de hoogwaardige afwerking, twee privé parkeerplaatsen en de nabijheid van luchthaven en haven is dit een ideale woning voor permanent wonen, vakanties of een waardevaste investering op Sardinië.

€ 600.000
345 m2 2200 m2 Ref. 6520

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.

€ 595.000