Deze charmante investeringsmogelijkheid voor onroerend goed verwijst naar een hoofdvilla en een bijgebouw, beide gebouwd met dezelfde afwerking en materialen. Het hoofdgebouw strekt zich uit over een woonoppervlak van 130 vierkante meter, omarmd door een gazon en goed onderhouden tuin, verderop aan de achterkant van het pand, is er een prachtige olijfgaard bestaande uit meer dan 200 bomen en fruitboomgaard. Deze verfijnde villa bestaat uit een grote woon-eetkamer, een kitchenette, twee ruime slaapkamers en twee badkamers. Buiten is een grote ruime veranda's en pergola's het ideale gebied om buiten te eten, beschut tegen de hitte van de zomer, terwijl u geniet van een aantrekkelijk uitzicht op zee; Patron di Corru wordt vaak gekust door een aangename en verkoelende zeebries. Dichtbij het hoofdgebouw, is een bijgebouw wat drie kamers en een badkamer heeft het gebouw kan worden gebruikt afhankelijk van de wensen van de koper, aan de achterzijde van het huis een mooie stenen houtoven en een barbecue met hetzelfde aantrekkelijk uitzicht. Het omliggende park strekt zich uit over ongeveer 11.000 vierkante meter, hier is een bron die drinkwater biedt, naast de watervoorraden die worden verkregen door het landelijke aquaduct, dat momenteel wordt gebruikt om de grond te irrigeren; er zijn twee grote reservoirs met een capaciteit van respectievelijk 8.000 liter voor drinkwater en 16.000 voor ruw water. Momenteel zijn er geen beperkingen om een zwembad te bouwen
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Magnifieke niet te missen kans in aanbouw in comfortabel Cannigione. Een DolceVita droom deze villa, zowel om vakantie te vieren, zeer rendabel te verhuren of om oud te worden. Reden waarom zowel beroemde slimme entrepreneurs, maar ook levensgenieters en rustzoekers reeds zijn voorgegaan in de keuze voor deze locatie. Te gek als terugtrek plek op de heuvel boven het heerlijke haventje om 24/7 uur de zon of de maan in de zee te zien schitteren. Maar ook slechts een kleine wandeling verwijderd van de markt en alle mogelijke services voor een gezond en gezellig leven. Groot genoeg voor het organiseren van een feest of verwelkomen van een groep van tien personen om als gezelschap te genieten, maar ook prettig om het hele jaar heerlijk te bivakkeren als single, stel of gezin.
Appartement/In borgo
Apartment near Porto Pozzo – Ideal for Family Holidays and/or Investment Rental
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Arenella
Villa/Boerenhuis
Verscholen in een rustig en pittoresk gehucht in de heuvels rond het stadje San Damiano d'Asti, ligt dit halfvrijstaande deel van een groter landhuis op een bevoorrechte, panoramische locatie en straalt het authentieke landhuis-charme uit. De privéweg die naar het huis leidt garandeert optimale privacy en rust. Het huis is verdeeld over twee niveaus en heeft twee ingangen: de hoofdingang kijkt uit op de tuin die eruitziet als een natuurlijk voorgebergte dat boven de heuvels hangt, terwijl de tweede ingang, meer verborgen, aan de achterkant van het huis ligt.
B&B/Agriturismo
Oude masseria uit 1900, momenteel in gebruik als Bed & Breakfast, vakkundig gerestaureerd met respect voor de lokale architectuur. Op het omliggende perceel van circa 2 hectare ligt een prachtig zwembad. De prachtige stranden van de Adriatische Zee zijn gemakkelijk bereikbaar en bevinden zich op ongeveer 13 kilometer afstand. Uitstekende investering voor wie een toeristische accommodatie wil kopen.