San Ginesio

Le Marche

• Verkocht
210 m2 1520 m2 4 3 Ref. 4357 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van meer
  • 40 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Casa Gatti is gelegen tussen twee prachtige dorpen, San Ginesio (uitgeroepen als een van de mooiste dorpen van Italië) in het zuiden en Urbisaglia met zijn dramatische Romeinse ruïnes en fascinerende kasteel, in het noorden. Het huis ligt midden in een spectaculaire vallei met panoramisch uitzicht naar alle kanten.

Interieur

Beneden leidt een gang naar de soggiorno (woonkamer) met een traditioneel gewelfd plafond en een “Vulcano” houtkachel die aangesloten is op de radiatoren. Er is een grote moderne keuken/eetkamer die leidt naar een gezellige zitkamer met een open haard. Aan de achterzijde is er een grote bijkeuken. Onder de trap is een compact toilet en wastafel weggewerkt.

De grijs marmeren trap leidt naar vier slaapkamers op de eerste verdieping. Twee tweepersoonskamers met en-suite badkamers en twee tweepersoonsslaapkamers die een familiebadkamer delen. Alle slaapkamers hebben plafondventilators en er zijn horren op alle ramen.

Buitenshuis

Buiten zijn er uitgestrekte terrassen met alle ruimte om of overdekt te eten of lekker in het zonnetje, er zijn een aantal zithoeken en een buitenkeuken. Deze bestaat uit een BBQ met op maat gemaakte eiken- en leistenen unit en een ultramoderne pizzaoven.

De tuin is professioneel ontworpen om onderhoudsarm te zijn en bestaat uit een grindgebied dat is beplant met geschikte alpenplanten, olijfbomen (voor uw eigen olie), volwassen fruitbomen en gevestigde her bloeiende struikrozen voor het hele jaar door kleur. Een selectie van grote potten, sommige met vaste planten en sommige met eenjarige planten, wordt automatisch bewaterd. Een haag van laurier, rozen, pyracantha en sleedoorn vormt een barrière ten oosten van de villa.

Het zoutwaterzwembad (11mx4m) heeft een groot terras voor ligstoelen en een schaduwzeil die bescherming bied tegen de hitte van de zon.

Het is iets meer dan een uur naar de luchthaven van Ancona, en niet ver van de luchthavens van Perugia, Rome en Bologna, 40 minuten van de zee en hetzelfde van de bergen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

453 m2 45000 m2 Ref. 6466

Villa/Boerenhuis
Casa Antonietta is een veelzijdig landgoed met twee woningen in het rustige platteland van Le Marche, nabij Gualdo. Het geheel biedt circa 453 m² gerenoveerde woonruimte, 338 m² bijgebouwen en 4,5 hectare grond, met volop mogelijkheden voor privégebruik of toeristische activiteiten. De rechter woning is opgedeeld in twee onafhankelijke appartementen, terwijl de linker woning extra potentie biedt. Dankzij de ligging op korte afstand van de kust bij Civitanova Marche is dit een ideale investering voor een B&B, agriturismo of vakantieverhuur.

€ 220.000
300 m2 2270 m2 Ref. 6458

Villa/Boerenhuis
Villa Serenità is een prachtig gerestaureerd natuurstenen landhuis van circa 300 m², gelegen op een rustige, verhoogde locatie nabij Monte Giberto. De woning beschikt over een gastenverblijf, een fraai aangelegde tuin met zwembad en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht over het glooiende landschap van de Marche, met volop ruimte en mogelijkheden voor comfortabel wonen of verhuur.

€ 570.000

Hetzelfde type woning

180 m2 500 m2 Ref. 6483

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa van 180 m² met tuin van 500 m² en panoramisch terras van ca. 56 m². Bestaat uit ruime woonkamer met zeezicht, 4 slaapkamers, 3 badkamers, keuken, wasruimte, veranda en terrassen met Trani-steen. Recent gerenoveerd met hoogwaardige materialen en luxe afwerking. Exclusieve ligging op korte afstand van zee, ideaal als luxe residentie of vakantiehuis.

€ 870.000
161 m2 2660 m2 Ref. 6482

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa van 161 m² met een perceel van 2.660 m², ruime binnenplaats en bijgebouw met kelder en houtoven. De villa bestaat uit een woonkamer met open haard, keuken, twee slaapkamers, twee badkamers, wasruimte, veranda’s en garage. Recent gerenoveerd, in uitstekende staat en met mogelijkheid om extra kamers te creëren. Ideaal als privéwoning of vakantiehuis, op slechts 2 km van Ceglie Messapica en dichtbij belangrijke centra en voorzieningen.

€ 350.000

In dezelfde prijsklasse

48 m2 Ref. 6462

Appartement/In borgo
Comomeer, Menaggio - In de centraal aan het meer gelegen plaats Menaggio, op een steenworp afstand van het meer en het centrum van het dorp, bieden we een mooi appartement op de begane grond aan, met 1 slaapkamer en 1 badkamer en eigen ingang, in de exclusieve en volledig gerenoveerde Villa Eva.

€ 400.000
100 m2 Ref. 6460

Appartement/In borgo
Comomeer - In Musso, op een zonnige locatie met spectaculair uitzicht op het meer, in een vrijstand pand met slechts 5 appartementen. bieden wij een prachtig penthouse van 100 m2 over de gehele bovenverdieping. Het appartement heeft een eigen ingang en is mooi afgewerkt met houten balken in zicht. Vanaf  het ruime terras kunt u genieten van het prachtige panoramische uitzicht!

€ 455.000