Montefiascone

Lazio

• Verkocht
450 m2 7000 m2 6 6 Ref. 4403 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 10 km van meer
  • 85 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Oude stenen boerderij onlangs gerenoveerd in panoramische positie op een eigen terrein van 7.000 m2 omheind met automatische poort, olijfgaard met 48 olijfbomen, zwembad met zout water 6x12.5m en douche, fitnessruimte met studeerkamer en badkamer, vier kelders, waarvan één met temperatuurregeling, carport voor zes auto's. De boerderij is onderverdeeld in vijf appartementen, waarvan vier op de begane grond: A appartement van 70 m² met open woonkamer met kitchenette en open haard en badkamer, terras. Appartement B 40m² met woonkamer met open keuken en open haard, slaapkamer met badkamer en terras. Appartement C 70m² met woonkamer met open keuken en open haard, twee slaapkamers, badkamer en terras. Appartement D 50m² met grote ramen, woonkamer met open keuken en open haard, twee slaapkamers, badkamer en terras. En een design master appartement op de eerste verdieping van 160 m2 met open woonkamer, Gyro Focus open haard met 360 ° draaiend plafond, Crystal design keuken met eiland, 5m plafonds, zichtbare balken, master bedroom, met en suite badkamer en tweede badkamer, berging kamer, terras van 70m² met panoramisch uitzicht en balkon met zicht op het zwembad.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lazio)

312 m2 2890 m2 Ref. 6001

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Bent u op zoek naar een ruime en rustig gelegen villa in het hart van Italië? Deze prachtige villa in Grotte Santo Stefano, Lazio, aan de grens met Umbrië, biedt alles wat u nodig heeft voor comfortabel wonen te midden van groene heuvels en wijngaarden. Met een woonoppervlakte van 368 m² en een ruime garage van 73 m² op een perceel van 2890 m² is dit een unieke kans. Alle voorzieningen op loopafstand!

€ 430.000
91 m2 Ref. 5986

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gelegen op het unieke punt waar Lazio, Umbrië en Toscane samenkomen, bieden wij dit ruime en instapklare vakantieappartement aan, perfect voor wie op zoek is naar een tweede huis in Italië. Dit appartement heeft twee verdiepingen en beschikt over twee balkons met een adembenemend uitzicht op het prachtige meer van Bolsena

€ 130.000

Hetzelfde type woning

200 m2 100 m2 Ref. 6182

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.

€ 600.000
276 m2 1210 m2 Ref. 6179

Villa/Boerenhuis
Charmant boerenhuis gelegen op een heuveltop te midden van de prachtige wijngaarden. Deze karaktervolle oude pastorie is aan 3 zijden vrijstaand en heeft een gevel van traditionele baksteen. Er zijn veel originele details bewaard gebleven waaronder gewelfde plafonds, houten balken en originele deuren. Mooi zwembad en geweldig uitzicht op de heuvels en wijngaarden van de Monferrato. Een echte parel die u gezien moet hebben!

€ 630.000

In dezelfde prijsklasse

200 m2 5000 m2 Ref. 6141

Villa/Boerenhuis
Oggebbio - Lago Maggiore: Villa in een dominante positie, omgeven door een groot perceel met een prachtig uitzicht op het meer. Het pand is gebouwd aan het eind van de 19e eeuw en volledig gerenoveerd in 2022, met marmeren en stenen afwerkingen, met behoud van enkele elementen uit die tijd, zoals de antieke terracotta vloeren en de interne open haarden.

€ 850.000
235 m2 1000 m2 Ref. 6131

Villa/Boerenhuis
Arizzano - Lago Maggiore, op de eerste heuvel van Verbania in een omgeving van totale privacy, bieden wij deze te restaureren authentiek villa met schitterend meerzicht aan. De woning van circa 237 is omgeven door mooi vlak terrein van circa 1000 vierkante meter.

€ 820.000