Deze geschakelde woning is een van de 7 huizen op een exclusief landgoed van 11 hectare, met een 18 x 5 m. zwembad. De ruime woning met 2 slaapkamers is een uitstekende investeringsmogelijkheid voor vakantieverhuur en wordt op dit moment verhuurd voor € 900, - per week. De restauratie is architectonisch ontworpen met bijzondere zorg en aandacht voor detail waardoor de originele kenmerken behouden zijn gebleven en ook het oorspronkelijke architectonische ontwerp van deze oude boerenhoeve bewaard is gebleven. De aandacht voor detail is ook teug te zien in de gemeenschappelijke en buitenruimtes die worden omringd door Langhe stenen paden en muren. Het terrein is zorgvuldig onderhouden en biedt een selectie van volwassen planten en struiken die een prachtige sfeer creëren. Het huis maakt deel uit van het hoofdgebouw van de boerderij en de hoofdtoegang is onder een charmant gewelfde loopbrug. Een groot zwembad maakt het genieten compleet!
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Gelegen in Vigliano d’Asti, vormt deze villa de perfecte balans tussen de charme van de Piemontese landelijke architectuur en geavanceerd technologisch comfort. Volledig herbouwd in 2014 met zorgvuldige restauratie van originele materialen, biedt de villa een adembenemend 360° uitzicht over de heuvels van Monferrato (UNESCO-werelderfgoed) en de volledige Alpenboog, met de majestueuze Monviso als indrukwekkend decor.
Villa/Boerenhuis
Op de heuvels van Ceva, op een rustige, panoramische en afgeschermde locatie, staat deze prachtige nieuwbouwwilla, gebouwd met hoogwaardige materialen en voorzien van alle moderne technologieën voor maximaal wooncomfort.
Appartement/In borgo
Appartement aan zee in Mascali
Appartement/In borgo
Appartement met panoramisch terras in Catania
Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna
Appartement/In borgo
Lago Maggiore - Leggiuno, gelegen in een rustige en beschutte woonomgeving bieden wij dit fraaie appartement te koop aan in Leggiuno, een charmant plaatsje aan de Lombardische oever van het Lago Maggiore. De ligging is bijzonder gunstig. Op slechts enkele minuten lopen bevinden zich de belangrijkste voorzieningen van het dorpscentrum. Ook het strand van Reno is gemakkelijk te voet bereikbaar. Dit geliefde strand is een van de mooiste plekjes in de omgeving en beschikt over een restaurant, bar en een kleine jachthaven. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een goed onderhouden en kleinschalig wooncomplex, bestaande uit tien appartementen verdeeld over twee gebouwen. De gemeenschappelijke ruimtes omvatten een fraai aangelegde, vlakke tuin van circa 1.500 m². In deze tuin bevindt zich een ingegraven zwembad dat door de bewoners gezamenlijk kan worden gebruikt.