RECENT IN PRIJS VERLAAGD VAN 490.000 NAAR 400.000! In het midden van het Unesco gebied bevindt zich deze boerderij met ongeveer 7000 vierkante meter grond op een bijzonder karakteristieke plek. De boerderij biedt uitzicht op de heuvels van Canelli, gelegen tussen de Langhe en Monferrato, in aanwezigheid van een van de Torre dei Contini. De boerderij is liefdevol gerestaureerd, waardoor er een gastvrije Bed and Breakfast is ontstaan. Op de begane grond bevindt zich een ingerichte keuken, een grote woonkamer, een eetkamer, allemaal met elkaar verbonden, de eerste van de 4 kamers van het B&B, een karakteristieke baksteen gewelfde wijnkelder en een garage. Op de eerste verdieping de andere 3 kamers van B & B met een prachtig uitzicht op de omliggende heuvels, de vallei met Canelli en de Alpen in de verte. Ook op de eerste verdieping bevindt zich een appartement, voorzien van een hal, slaapkamer, woonkamer in de voormalige oude schuur, een badkamer en een ander ruimte die, indien nodig, kan worden verbouwd tot een keuken. In de buitenruimte zijn er een klein zwembad, een tuinhuisje en een barbecue. Het land, ongeveer 7000 vierkante meter, bevat een Moscato wijngaard. Absoluut prachtig uitzicht!
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Op slechts 10 km van Acqui Terme, op een zeer rustige en panoramische locatie, verwijderd van de hoofdweg maar toch dicht bij voorzieningen, ligt deze mooie vrijstaande villa uit de jaren 80, die in perfecte staat verkeert.
Villa/Boerenhuis
In het centrum van Villanova Mondovì, een betoverend dorp aan de voet van de Maritieme Alpen, bieden we te koop aan een majestueuze historische villa met privétuin, een authentiek verblijf van weleer dat charme, elegantie en modern comfort combineert.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad op het platteland van de gemeente San Vito dei Normanni. De villa is gelegen op een perceel van ongeveer 1 hectare beplant met een eeuwenoude olijfboomgaard, citrusboomgaard en fruitbomen. Op een steenworp afstand van de meest suggestieve stranden in de regio. De luchthaven van Brindisi ligt op ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Uitstekende prijs!
Villa/Boerenhuis
Property met twee onafhankelijke villa's op 400 meter van het mooie strand van Fontane Bianche.