RECENT IN PRIJS VERLAAGD VAN 490.000 NAAR 400.000! In het midden van het Unesco gebied bevindt zich deze boerderij met ongeveer 7000 vierkante meter grond op een bijzonder karakteristieke plek. De boerderij biedt uitzicht op de heuvels van Canelli, gelegen tussen de Langhe en Monferrato, in aanwezigheid van een van de Torre dei Contini. De boerderij is liefdevol gerestaureerd, waardoor er een gastvrije Bed and Breakfast is ontstaan. Op de begane grond bevindt zich een ingerichte keuken, een grote woonkamer, een eetkamer, allemaal met elkaar verbonden, de eerste van de 4 kamers van het B&B, een karakteristieke baksteen gewelfde wijnkelder en een garage. Op de eerste verdieping de andere 3 kamers van B & B met een prachtig uitzicht op de omliggende heuvels, de vallei met Canelli en de Alpen in de verte. Ook op de eerste verdieping bevindt zich een appartement, voorzien van een hal, slaapkamer, woonkamer in de voormalige oude schuur, een badkamer en een ander ruimte die, indien nodig, kan worden verbouwd tot een keuken. In de buitenruimte zijn er een klein zwembad, een tuinhuisje en een barbecue. Het land, ongeveer 7000 vierkante meter, bevat een Moscato wijngaard. Absoluut prachtig uitzicht!
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Mooie villa met overdekt zwembad midden in de natuur. 4 slaapkamers, 2 badkamers en een groot eigen terrein waardoor volledige privacy gegarandeerd is.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Complete agriturismo met volledig ingericht restaurant, een professionele keuken en 4 slaapkamers en een extra appartement.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Mis deze unieke kans niet om deze prachtige 18e-eeuwse masseria met trulli en een adembenemend uitzicht op het oude witte stadje Ceglie Messapica te kopen. Dit charmante stadje ligt op ongeveer 2 kilometer afstand, terwijl de prachtige stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 25 kilometer afstand liggen. De masseria is ideaal om om te toveren in een prachtig, typisch Apulische toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Uniek investerings- en ontwikkelproject !
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad op het platteland van de gemeente San Vito dei Normanni. De villa is gelegen op een perceel van ongeveer 1 hectare beplant met een eeuwenoude olijfboomgaard, citrusboomgaard en fruitbomen. Op een steenworp afstand van de meest suggestieve stranden in de regio. De luchthaven van Brindisi ligt op ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Uitstekende prijs!
Villa/Boerenhuis
Property met twee onafhankelijke villa's op 400 meter van het mooie strand van Fontane Bianche.