De vrijstaande villa is verdeeld over twee verdiepingen en een souterrain en beschikt over ruime en lichte kamers.
Op de begane grond bevindt zich de grote woonkamer met open haard en eethoek die direct toegang geeft tot de patio met uitzicht op de tuin, de keuken met speciale barbecueplaats buiten, 3 slaapkamers allemaal met inloopkasten en drie badkamers;
Via de houten trap komt men op de eerste verdieping, waar zich twee andere slaapkamers bevinden met respectievelijke badkamers en een grote kamer die wordt gebruikt als lees-kamer/ studio met zicht beneden op de woonkamer.
In de kelder is er een wasruimte, opbergruimte en cv ruimte.
Op het terrein staat nog een bijgebouw van circa 80m2 verdeeld over twee verdiepingen dat opgeknapt moet worden en vervolgens kan dienen als onafhankelijk gastenverblijf.
Daarnaast is er op het stuk land nog de mogelijkheid om voor 841 m3 bij te bouwen
Een ideale plek voor liefhebbers van rust en natuur, met uitzicht op het meer en de bergen.
De Tremezzina zone is momenteel één van de hoogst gewaardeerde zones aan het Comomeer en daarom een interessante omgeving om te investeren in een prachtig luxe vakantiehuis of om de property aan te kopen om permanent te bewonen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Argegno - Modern appartement verdeeld over twee onafhankelijke verdiepingen en vrij aan drie zijden. Er is een fijn terras met prachtig uitzicht, een privétuin, een gedeeld zwembad en een garage.
Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.
Villa/Boerenhuis
Meina bouwgrond met uitzicht op het meer; op de exclusieve heuvels van Meina, op een van de meest panoramische en gewilde locaties aan het Lago Maggiore, bieden wij deze prestigieuze bouwgrond te koop aan. Het perceel is omgeven door natuur en kenmerkt zich door een adembenemend vrij uitzicht over het meer en de omliggende bergen.
Villa/Boerenhuis
Exclusieve ecologische stazzo met zwembad en olijfgaard op een toplocatie tussen Olbia, San Pantaleo, Porto Cervo en Porto Rotondo. De eigendom bestaat uit een hoofdwoning en een aangrenzend bijgebouw, omgeven door circa 160 geïrrigeerde olijfbomen en het karakteristieke Gallurese landschap. Dankzij de energiezuinige bouw, hoogwaardige afwerking en uitstekende privacy vormt dit een ideale woning voor permanent verblijf, vakantiegebruik of investering. Op slechts twintig minuten van de internationale luchthaven en ferryhaven van Olbia en nabij meer dan dertig stranden, jachthavens, golfbanen en alle voorzieningen die Noord-Sardinië zo geliefd maken.