Gualdo

Le Marche

226 m2 2000 m2 Ref. 4932 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Dorpshuis
  • Restauratieproject
  • Tuin
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Casa Penrose is een charmant huis, ruwbouw af, en gelegen op loopafstand van Gualdo. Het is gedeeltelijk gerestaureerd met gebruikmaking van traditionele materialen uit de omgeving. Het bijzondere van de woning is de witte gevel met elegante boogramen wat de woning een bijzonder karakter geeft.

Hoewel het huis dicht bij het stadje ligt, blijft het privé omdat de toegang een goed begaanbare om onverharde weg is; een typische witte landweg - strada bianca.

Het huis moet nog verder worden afgebouwd, wat de mogelijkheid geeft om het huis naar wens af te werken. Het heeft drie verdiepingen. De bovenste verdieping heeft voldoende hoogte om het bewoonbaar te maken. De eerste verdieping is gescheiden van de andere twee en heeft een aparte entree op de begane grond. De tweede verdieping is bereikbaar via een buitentrap en is verbonden met de derde verdieping. Hierdoor is het mogelijk de woning op te delen in meerdere appartementen.

Op het terrein staan ook nog twee kleine bijgebouwen. De tuin zelf is ruim en vlak en biedt de mogelijkheid om een zwembad aan te leggen.

Het huis ligt op ongeveer 400 meter van Gualdo, een klein Marchigianse stadje; en 8 km van het levendige stadje Sarnano. De provinciehoofdstad Macerata ligt op 40 km rijden. Het strand ligt op 45 km van het huis en de bergen, met het prachtige Sibillini National Park ligt op ongeveer 30 km van het huis.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 430.000
175 m2 2700 m2 Ref. 6161

Villa/Boerenhuis
Deze prachtig gelegen voormalige boerderij, volledig gerenoveerd in 2024-2025, combineert modern wooncomfort met de betoverende charme van het glooiende landschap van Le Marche. Dankzij de recente renovatie is Villa Ete direct bewoonbaar en voldoet het aan de nieuwste antiseismische bouwvoorschriften. Villa Ete heeft een open en lichte indeling, met traditionele “cotto” vloeren en klassieke balkenplafonds.

€ 369.000

Hetzelfde type woning

In dezelfde prijsklasse

185 m2 7000 m2 Ref. 6178

Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Piazza Armerina

€ 190.000
102 m2 Ref. 6168

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, één van de meest betoverende stadjes in de Valle d’Itria, bevindt zich dit onlangs gerenoveerde huis met meerdere verdiepingen. Rustige ligging, ver weg van lawaai en openbare gelegenheden, op slechts 400 meter afstand van het historische centrum en Piazza Plebiscito. Het huis is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te regelen, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 160.000