Bussana

Liguria

220 m2 900 m2 5 3 Ref. 5023 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 2 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Stenen landhuis gelegen bij het kunstenaarsdorp Bussana Vecchia met de charmante naam “Francesca”. De ruime woning bestaat uit twee verdiepingen en is geschikt voor twee families.

Op de begane grond vindt u een grote woonkamer met open keuken, twee slaapkamers, een badkamer en een berging. Verder beschikt het huis over een patio. Op de eerste verdieping bevinden zich een entree, een woonkamer, een keuken, twee slaapkamers en twee badkamers. Rond het huis ligt een grote tuin met palmen, olijfbomen en voldoende ruimte om een zwembad aan te leggen. Het hele terrein is omheind en voorzien van een automatische toegangspoort. De zee is slechts 10 minuten.

Het dorp Bussana Vecchia is een belevenis op zich. In de negentiende eeuw werd het deels verwoest en de gevolgen zijn nog steeds overal zichtbaar. Later werd het door kunstenaars uit heel Europa ontdekt en dat is sindsdien zo gebleven. Dit geeft dit sfeervolle middeleeuwse dorp een bijzondere sfeer. Van heinde en verre komen mensen om dit te ervaren.

Een heel bijzonder project om in te investeren.

  • Zeezicht
  • Grote tuin
  • Volledig omheind

Benedenverdieping:

  • Woonkamer met open keuken
  • Twee slaapkamers
  • Badkamer en berging
  • Patio

Eerste etage:

  • Entree
  • Woonkamer en keuken
  • Twee slaapkamers
  • Twee badkamers

Tuin:

  • Palmbomen
  • Olijfbomen

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

Hetzelfde type woning

200 m2 Ref. 6514

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.

€ 880.000
320 m2 1000 m2 Ref. 6509

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.

€ 565.000

In dezelfde prijsklasse

86 m2 60 m2 Ref. 6515

Appartement/In borgo
Argegno - Modern appartement verdeeld over twee onafhankelijke verdiepingen en vrij aan drie zijden. Er is een fijn terras met prachtig uitzicht, een privétuin, een gedeeld zwembad en een garage.

€ 430.000
205 m2 Ref. 6490

Villa/Boerenhuis
Midden in de Dolomitisuperski.com (1200 Km skipiste - 450 skiliften - 1 skipas) in Alleghe, in de plaats Caprile, op een afgelegen locatie met panoramisch uitzicht op de Monte Civetta, bieden wij een baita/ chalet aan die in de jaren ’80 is gerenoveerd met drie woonniveaus. De woning heeft een dubbele toegang, zowel vanaf de begane grond als vanaf de eerste verdieping. Vanuit de tuin komt men op een panoramisch terras van 40 m². Hier bevindt zich een ruime woonruimte met open keuken en een grote eettafel, een royale zithoek, twee tweepersoonsslaapkamers en een badkamer met raam.

€ 450.000