Kenmerken :
Op het prachtige platteland van Ostuni vinden we dit charmante pand bestaande uit een Saraceense trullo en een villa. De woning is gelegen op een paar kilometer van de "Witte Stad" Ostuni en de prachtige stranden van de Adriatische kust.
Het perceel heeft een oppervlakte van ongeveer 15.000 m² vol met eeuwenoude olijfbomen en fruitbomen. De tuin omringt het zwembad en verbindt de villa met de oude Saraceense trullo.
Het pand, onlangs gerenoveerd, heeft twee aparte wooneenheden met aparte en volledig onafhankelijke ingangen.
Buiten is er een jacuzzi (2,5 x 2,5 meter), terras met buitenkeuken, zwembad en een BBQ.
Deze woning is de ideale keuze voor mensen die verliefd zijn op het Apulische platteland en op zoek zijn naar een charmant huis dat het authentieke karakter van deze regio behoudt.
Afstanden:
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
Villa in Castellamare del Golfo
Villa/Boerenhuis
Villa in Villafrati
Villa/Boerenhuis
Villa in Castellamare del Golfo
Villa/Boerenhuis
Villa in Villafrati