Griante

Lago di Como

300 m2 300 m2 6 2 Ref. 5095 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Tuin
  • Terras
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

In het dorp Griante op een steenworp afstand van het meer, en op een goed bereikbare locatie, staat dit gloednieuwe vrijstaande huis verdeeld over drie verdiepingen van in totaal 300 vierkante meter.

Het huis wordt verkocht in huidige staat en moet dus nog voltooid worden, met de mogelijkheid van het verkrijgen van twee onafhankelijke appartementen, elk bestaande uit: entree, woonkamer, keuken, 2 tot 3 slaapkamers en een badkamer.

De indeling en afwerkingsmaterialen kunnen door de koper nog naar smaak gekozen worden 

De ruimte in het souterrain met een oppervlakte van 100m2 leent zich voor de bouw van twee garages en/of bergruimte.

Het huis wordt omringd door een tuin en heeft een elektrisch toegangshek vanaf de weg. Het plaatsje Griante is te voet te bereiken en biedt winkeltjes, restaurantjes, caffé's en er vertrekken iedere 20 minuten boten naar Bellagio dat er pal tegenover ligt en andere bekende plaatsen aan het meer. 

Vraagprijs € 450.000

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

94 m2 Ref. 6420

Appartement/In borgo
Tremezzina - Exclusieve nieuwbouwappartementen in het hart van Tremezzina, met uitstekende zonligging en een prachtig panoramisch uitzicht op het centrale gedeelte van het Comomeer. Het project bestaat uit twee onafhankelijke complexen met elk zes moderne appartementen. Elk gebouw beschikt over een eigen zwembad en ondergrondse privégarages.

Prijs op aanvraag

Hetzelfde type woning

200 m2 1000 m2 Ref. 6440

Villa/Boerenhuis
Karaktervolle villa met panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore – Lesa Op de zonnige en rustige heuvels van Lesa bieden wij deze exclusieve vrijstaande villa uit het begin van de twintigste eeuw aan. Een unieke eigendom waar historische charme, elegantie en modern wooncomfort op harmonieuze wijze samenkomen, met een adembenemend uitzicht op het Lago Maggiore.

€ 530.000
250 m2 800 m2 Ref. 6439

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse

€ 499.000

In dezelfde prijsklasse

250 m2 800 m2 Ref. 6439

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse

€ 499.000
300 m2 7500 m2 Ref. 6413

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis bestaande uit 4 appartementen in Acqualagna

€ 480.000