Isola del Piano

Le Marche

• Verkocht
165 m2 3255 m2 5 4 Ref. 5115 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Panoramisch uitzicht
  • 35 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Het huis heeft op de begane grond 2 appartementen, beide met een eigen ingang en privé-terras. De appartementen zijn voorzien van woonkamer met openkeuken, slaapkamer, badkamer en berging. Op de gehele eerste verdieping bevindt zich het ruime appartement van de eigenaren: grote eetkeuken, ruime woonkamer, 2 badkamers, 3 slaapkamers. Het balkenplafond geeft een rustieke uitstraling, terwijl de inrichting sfeervol en modern is. Overal is dubbelglas, centrale verwarming, en het huis is aangesloten op het water- en elektranet. Het terrein om het huis is zeer verzorgd, en bestaat uit grind, grasvelden, diverse struiken, fruit- en olijfbomen, en er staat een tuinhuisje op het terrein, dat dient als berging voor het tuingereedschap, tuinmeubels en zwembadbehoren. Onder de overkapping aan de zijkant van het huis is het heerlijk toeven op warme zomerdagen, er staat een enorme eettafel, en ’s avonds kan vanuit de tuin genoten worden van de stilte en een prachtige zonsondergang achter de glooiende heuvels. Het half ingegraven opzetzwembad met zonneterras zijn beide van zeer goede kwaliteit.

De woning is tijdens de afgelopen 5 jaar in zijn geheel opgeknapt, dus direct bewoonbaar  zonder eerst te moeten verbouwen of opknappen. Ook budgettechnisch gezien is dit een zeer interessante object en een goede investering: het wordt verkocht met de complete, in zeer goede staat bevindende inboedel: meubels, alle huishoudelijke apparatuur (waaronder  4 nieuwe koelkasten en combi-ovens), bedden, tuinmeubels, tuingereedschap, trampoline, etc.  De huidige indeling (begane grond met 2 appartementen en 1e etage privé woonruimte) maakt het een zeer interessant object voor geïnteresseerden die plannen hebben een kleinschalige B&B te starten cq. appartementen te verhuren. Uiteraard bestaat er de mogelijkheid de huidige indeling van het huis te veranderen, om er zo en heerlijk familiehuis voor vakanties of permanente bewoning van te maken.

In de nabije omgeving zijn prachtige middeleeuwse steden, restaurants waar men kan genieten van de typisch Marchegiaanse keuken, adembenemende vergezichten, prachtige afwisselende landschappen, en de zee is slechts op 35 km afstand.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

520 m2 36000 m2 Ref. 6263

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.

€ 1.680.000
300 m2 40000 m2 Ref. 6241

Villa/Boerenhuis
Op een dominante, panoramische locatie met uitzicht op de Adriatische Zee en de omliggende heuvels, biedt deze prachtig gerestaureerde boerderij een verfijnde landelijke leefomgeving op korte afstand van de kust. De woning is omgeven door circa 4 hectare privéterrein met olijf- en fruitbomen, en combineert privacy, uitzicht en hoogwaardige afwerkingen.

€ 690.000

Hetzelfde type woning

520 m2 36000 m2 Ref. 6263

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.

€ 1.680.000
141 m2 141 m2 Ref. 6259

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Prachtig gerenoveerde dorpswoning in San Pantaleo, van alle gemakken voorzien van de hand van de beroemde architect Jean-Claude LeSuisse. De villa heeft 3 slaapkamers met elk een ensuite badkamer en buitenterras of plaats, een living en ruime keuken. Ideaal als vakantiehuis voor prive gebruik maar ook voor het hogere segment toeristische verhuur. Mogelijkheid management en marketing te delegeren.

€ 655.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 7700 m2 Ref. 6261

Villa/Boerenhuis
Deze trullo ligt in een panoramisch en residentieel gebied en is verdeeld in drie aparte en onafhankelijke wooneenheden, elk met een woonkamer, keuken, badkamer en slaapkamer. Dit onroerend goed is een uitstekende investering voor zowel wie zich wil terugtrekken uit de stress van de stad en haar hectische tempo, en de rust wil herontdekken die zo kenmerkend is voor deze hoek van Puglia, als voor wie de woning wil gebruiken voor de toeristische verhuur.

€ 390.000
350 m2 400 m2 Ref. 6257

Villa/Boerenhuis
In het centrum van Villanova Mondovì, een betoverend dorp aan de voet van de Maritieme Alpen, bieden we te koop aan een majestueuze historische villa met privétuin, een authentiek verblijf van weleer dat charme, elegantie en modern comfort combineert.

€ 325.000