Isola del Piano

Le Marche

• Verkocht
165 m2 3255 m2 5 4 Ref. 5115 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Panoramisch uitzicht
  • 35 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Het huis heeft op de begane grond 2 appartementen, beide met een eigen ingang en privé-terras. De appartementen zijn voorzien van woonkamer met openkeuken, slaapkamer, badkamer en berging. Op de gehele eerste verdieping bevindt zich het ruime appartement van de eigenaren: grote eetkeuken, ruime woonkamer, 2 badkamers, 3 slaapkamers. Het balkenplafond geeft een rustieke uitstraling, terwijl de inrichting sfeervol en modern is. Overal is dubbelglas, centrale verwarming, en het huis is aangesloten op het water- en elektranet. Het terrein om het huis is zeer verzorgd, en bestaat uit grind, grasvelden, diverse struiken, fruit- en olijfbomen, en er staat een tuinhuisje op het terrein, dat dient als berging voor het tuingereedschap, tuinmeubels en zwembadbehoren. Onder de overkapping aan de zijkant van het huis is het heerlijk toeven op warme zomerdagen, er staat een enorme eettafel, en ’s avonds kan vanuit de tuin genoten worden van de stilte en een prachtige zonsondergang achter de glooiende heuvels. Het half ingegraven opzetzwembad met zonneterras zijn beide van zeer goede kwaliteit.

De woning is tijdens de afgelopen 5 jaar in zijn geheel opgeknapt, dus direct bewoonbaar  zonder eerst te moeten verbouwen of opknappen. Ook budgettechnisch gezien is dit een zeer interessante object en een goede investering: het wordt verkocht met de complete, in zeer goede staat bevindende inboedel: meubels, alle huishoudelijke apparatuur (waaronder  4 nieuwe koelkasten en combi-ovens), bedden, tuinmeubels, tuingereedschap, trampoline, etc.  De huidige indeling (begane grond met 2 appartementen en 1e etage privé woonruimte) maakt het een zeer interessant object voor geïnteresseerden die plannen hebben een kleinschalige B&B te starten cq. appartementen te verhuren. Uiteraard bestaat er de mogelijkheid de huidige indeling van het huis te veranderen, om er zo en heerlijk familiehuis voor vakanties of permanente bewoning van te maken.

In de nabije omgeving zijn prachtige middeleeuwse steden, restaurants waar men kan genieten van de typisch Marchegiaanse keuken, adembenemende vergezichten, prachtige afwisselende landschappen, en de zee is slechts op 35 km afstand.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 430.000
175 m2 2700 m2 Ref. 6161

Villa/Boerenhuis
Deze prachtig gelegen voormalige boerderij, volledig gerenoveerd in 2024-2025, combineert modern wooncomfort met de betoverende charme van het glooiende landschap van Le Marche. Dankzij de recente renovatie is Villa Ete direct bewoonbaar en voldoet het aan de nieuwste antiseismische bouwvoorschriften. Villa Ete heeft een open en lichte indeling, met traditionele “cotto” vloeren en klassieke balkenplafonds.

€ 369.000

Hetzelfde type woning

350 m2 15000 m2 Ref. 6173

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Mis deze unieke kans niet om deze prachtige 18e-eeuwse masseria met trulli en een adembenemend uitzicht op het oude witte stadje Ceglie Messapica te kopen. Dit charmante stadje ligt op ongeveer 2 kilometer afstand, terwijl de prachtige stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 25 kilometer afstand liggen. De masseria is ideaal om om te toveren in een prachtig, typisch Apulische toeristische accommodatie.

€ 530.000
360 m2 40000 m2 Ref. 6152

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Uniek investerings- en ontwikkelproject !

€ 595.000

In dezelfde prijsklasse

190 m2 18000 m2 Ref. 6167

Villa/Boerenhuis
Villa met aangrenzende trullo, bestaande uit drie slaapkamers, badkamer, woonkamer en keuken op een prachtig perceel van circa 18.000 m². Het pand ligt op korte afstand van het stadscentrum van het betoverende stadje Ceglie Messapica, "hoofdstad van de Apulische gastronomie" in één van de meest populaire gebieden van Puglia. Voor informatie of het maken van een bezichtigingsafspraak kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 380.000
175 m2 2700 m2 Ref. 6161

Villa/Boerenhuis
Deze prachtig gelegen voormalige boerderij, volledig gerenoveerd in 2024-2025, combineert modern wooncomfort met de betoverende charme van het glooiende landschap van Le Marche. Dankzij de recente renovatie is Villa Ete direct bewoonbaar en voldoet het aan de nieuwste antiseismische bouwvoorschriften. Villa Ete heeft een open en lichte indeling, met traditionele “cotto” vloeren en klassieke balkenplafonds.

€ 369.000