Casa Belvedere is een fraai gerestaureerde boerenwoning, uniek gelegen in het historische centrum van Gualdo.
De villa heeft een mooi aangelegde en goed onderhouden tuin van ongeveer 4.000 m2 en is omgeven door vlakke gras. Dus, ook al ligt het in het hart van Gualdo, met alle onontbeerlijke voorzieningen, het heeft nog steeds een landelijk gevoel. De villa heeft een spectaculair uitzicht op het Sibillini gebergte.
Het hoofdgebouw is solide en elegant met antieke stenen muren, stevige houten balken en “cotto” betegelde vloeren. Alles in overeenstemming met de anti-seismische voorschriften. De beschikbare vloeroppervlakte is een ruime 260 m2.
Op de begane grond is een grote entree/eetkamer. Een grote woonkamer, eetkeuken, en een badkamer. Op de eerste verdieping zijn drie ruime slaapkamers. De hoofdslaapkamer is ensuite en de andere twee slaapkamers delen de badkamer voor de gasten.
Naast het hoofdhuis is de garage met een overdekte veranda. De perfecte plek om in de schaduw van het uitzicht te genieten. Onder de garage is een ondergrondse kelder (70 m22).
De stad is zeer gunstig gelegen om de regio te verkennen en het “heel Italië in één regio” te ervaren: bergen op 10 km en het strand bereikbaar binnen 40-50 minuten.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Gelegen in Arzachena, de hoofdstad van de Costa Smeralda, biedt deze ruime villa met 6 slaapkamers en 4 badkamers, zwembad en tuin een unieke kans voor wie het hele jaar door comfortabel wil wonen en werken. Het levendige dorp beschikt over alle essentiële voorzieningen zoals winkels, restaurants, scholen en services, ideaal voor permanente bewoning. Op slechts 15 minuten van de prachtige stranden en 30 minuten van Olbia luchthaven en haven. Dankzij de royale indeling is deze woning bovendien uitermate geschikt als charmante B&B of rendabele investering.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Comfortabele villa in eigenzinnige stijl, met zwembad, grote tuin, 3 slaapkamer en uitstekende ligging t.o.v. alle beroemde Toscaanse steden en luchthavens
Villa/Boerenhuis
Midden in de Dolomitisuperski.com (1200 Km skipiste - 450 skiliften - 1 skipas) in Alleghe, in de plaats Caprile, op een afgelegen locatie met panoramisch uitzicht op de Monte Civetta, bieden wij een baita/ chalet aan die in de jaren ’80 is gerenoveerd met drie woonniveaus. De woning heeft een dubbele toegang, zowel vanaf de begane grond als vanaf de eerste verdieping. Vanuit de tuin komt men op een panoramisch terras van 40 m². Hier bevindt zich een ruime woonruimte met open keuken en een grote eettafel, een royale zithoek, twee tweepersoonsslaapkamers en een badkamer met raam.
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Op slechts 400 meter van het strand van La Caletta ligt deze ruime, volledig ingerichte woning van ca. 190 m². Met 4 slaapkamers, 9 ruimtes en een zelfstandig appartement in het souterrain is dit object ideaal als B&B, investering of comfortabele familiewoning. Moderne voorzieningen zoals airconditioning, zonnepanelen en snel internet zorgen voor optimaal wooncomfort. Gelegen nabij winkels, restaurants en op ca. 45 minuten van Olbia.