Casa Belvedere is een fraai gerestaureerde boerenwoning, uniek gelegen in het historische centrum van Gualdo.
De villa heeft een mooi aangelegde en goed onderhouden tuin van ongeveer 4.000 m2 en is omgeven door vlakke gras. Dus, ook al ligt het in het hart van Gualdo, met alle onontbeerlijke voorzieningen, het heeft nog steeds een landelijk gevoel. De villa heeft een spectaculair uitzicht op het Sibillini gebergte.
Het hoofdgebouw is solide en elegant met antieke stenen muren, stevige houten balken en “cotto” betegelde vloeren. Alles in overeenstemming met de anti-seismische voorschriften. De beschikbare vloeroppervlakte is een ruime 260 m2.
Op de begane grond is een grote entree/eetkamer. Een grote woonkamer, eetkeuken, en een badkamer. Op de eerste verdieping zijn drie ruime slaapkamers. De hoofdslaapkamer is ensuite en de andere twee slaapkamers delen de badkamer voor de gasten.
Naast het hoofdhuis is de garage met een overdekte veranda. De perfecte plek om in de schaduw van het uitzicht te genieten. Onder de garage is een ondergrondse kelder (70 m22).
De stad is zeer gunstig gelegen om de regio te verkennen en het “heel Italië in één regio” te ervaren: bergen op 10 km en het strand bereikbaar binnen 40-50 minuten.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Casa Antonietta is een veelzijdig landgoed met twee woningen in het rustige platteland van Le Marche, nabij Gualdo. Het geheel biedt circa 453 m² gerenoveerde woonruimte, 338 m² bijgebouwen en 4,5 hectare grond, met volop mogelijkheden voor privégebruik of toeristische activiteiten. De rechter woning is opgedeeld in twee onafhankelijke appartementen, terwijl de linker woning extra potentie biedt. Dankzij de ligging op korte afstand van de kust bij Civitanova Marche is dit een ideale investering voor een B&B, agriturismo of vakantieverhuur.
Villa/Boerenhuis
Villa Serenità is een prachtig gerestaureerd natuurstenen landhuis van circa 300 m², gelegen op een rustige, verhoogde locatie nabij Monte Giberto. De woning beschikt over een gastenverblijf, een fraai aangelegde tuin met zwembad en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht over het glooiende landschap van de Marche, met volop ruimte en mogelijkheden voor comfortabel wonen of verhuur.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Comfortabele villa in eigenzinnige stijl, met zwembad, grote tuin, 3 slaapkamer en uitstekende ligging t.o.v. alle beroemde Toscaanse steden en luchthavens
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Volledig gerenoveerde vrijstaande woning van ca. 250 m² in het rustige Sorso, op slechts 7 minuten van het strand. Deze elegante woning biedt ruime leefruimtes, drie slaapkamers, twee badkamers, terrassen en een privégarage. Hoogwaardige afwerking met marmer en stijlvolle details zorgen voor een luxe uitstraling. Ideaal als gezinswoning of tweede verblijf op een strategische locatie nabij zee en stad.
Appartement/In borgo
Comomeer, Menaggio - In de centraal aan het meer gelegen plaats Menaggio, op een steenworp afstand van het meer en het centrum van het dorp, bieden we een mooi appartement op de begane grond aan, met 1 slaapkamer en 1 badkamer en eigen ingang, in de exclusieve en volledig gerenoveerde Villa Eva.
Appartement/In borgo
Comomeer - In Musso, op een zonnige locatie met spectaculair uitzicht op het meer, in een vrijstand pand met slechts 5 appartementen. bieden wij een prachtig penthouse van 100 m2 over de gehele bovenverdieping. Het appartement heeft een eigen ingang en is mooi afgewerkt met houten balken in zicht. Vanaf het ruime terras kunt u genieten van het prachtige panoramische uitzicht!