In de heuvels in het achterland van Albenga. Gerenoveerd landhuis op een niveau met aansluitend groot terras dat nog moet worden afgewerkt. Vanaf dit terras heeft u een prachtig uitzicht over de heuvels en richting de zee. Het huis bestaat uit: hal, een lichte woonkamer, aparte keuken, twee ruime slaapkamers en twee badkamers.
Rondom rust en olijfbomen. De terrasmuren in natuursteen zijn allemaal heel mooi gerestaureerd.
Het middeleeuwse ommuurde stadscentrum met haar smalle steegjes met leuke winkels bars, restaurants en Romeinse monumenten ligt op 10 minuten afstand.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Agriturismo e Agricampeggio La Collina is een gevestigde agriturismo en agricamping nabij Penna San Giovanni, gelegen op een ruim landgoed van circa 4,5 hectare landbouwgrond. Het geheel omvat een hoofdwoning die momenteel volledig wordt herbouwd, een gerestaureerd stenen gastenverblijf, een multifunctioneel bijgebouw met restaurant, professionele keuken en winkelruimte, aangelegde campingplaatsen en een zwembad. De woning en bijgebouwen bieden diverse mogelijkheden voor wonen, toeristische verhuur en agrarische activiteiten. Het terrein beschikt over olijfbomen, landbouwgrond, een wijngaard, fruit- en notenbomen en een moestuin. De rustige ligging biedt weidse uitzichten over de omliggende heuvels en richting het Sibillini-gebergte, terwijl Penna San Giovanni op slechts enkele minuten rijden ligt.
Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna
Appartement/In borgo
Lago Maggiore - Leggiuno, gelegen in een rustige en beschutte woonomgeving bieden wij dit fraaie appartement te koop aan in Leggiuno, een charmant plaatsje aan de Lombardische oever van het Lago Maggiore. De ligging is bijzonder gunstig. Op slechts enkele minuten lopen bevinden zich de belangrijkste voorzieningen van het dorpscentrum. Ook het strand van Reno is gemakkelijk te voet bereikbaar. Dit geliefde strand is een van de mooiste plekjes in de omgeving en beschikt over een restaurant, bar en een kleine jachthaven. Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een goed onderhouden en kleinschalig wooncomplex, bestaande uit tien appartementen verdeeld over twee gebouwen. De gemeenschappelijke ruimtes omvatten een fraai aangelegde, vlakke tuin van circa 1.500 m². In deze tuin bevindt zich een ingegraven zwembad dat door de bewoners gezamenlijk kan worden gebruikt.