Deze prachtige recent gebouwde villa heeft de hoogste bouwkwaliteitsnormen en is omgeven door een goed onderhouden tuin van ongeveer 1.000 vierkante meter met een privé zwembad en panoramisch uitzicht op het meer.
De villa is verdeeld over drie woonlagen en bestaat uit ruime en lichte kamers die tot in detail zijn afgewerkt.
*Op de verhoogde verdieping bevindt zich de hoofdingang met toegang naar de grote woonkamer met eethoek en uitzicht op het terras, er is de grote keuken en de eerste badkamer.
*Op de eerste verdieping is het slaapgedeelte met twee grote tweepersoons slaapkamers, beide met terras en en-suite badkamer.
*De begane grond met directe toegang tot de tuin bestaat uit een grote ruimte die gebruikt wordt als "taverna" uitgerust met een keuken, 3 dubbele slaapkamers allen met toegang tot de tuin en en-suite badkamer en toilet. Verder is er een wijnkelder met glazen wand, een wasruimte, een bijkeuken, de centrale verwarming en technische ruimte voor het zwembad.
De villa is uitgerust met een inbraakalarmsysteem, airconditioning en warmtepomp en wordt volledig gemeubileerd verkocht.
Er zijn tot 5 parkeerplaatsen op eigen terrein.
Een exclusieve villa voor permanent gebruik of als luxueus verblijf aan het Comomeer.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Lago di Como, Plesio - Ontdek dit prachtige vrijstaande huis in het pittoreske dorpje Plesio, op slechts 10 minuten van Menaggio. Een ideale plek voor wie op zoek is naar rust, privacy en een adembenemend uitzicht over het Comomeer, midden in de natuur wil wonen maar toch ook dichtbij alle faciliteiten en het Comomeer.
Villa/Boerenhuis
Menaggio, zone Loveno - Als je op zoek bent naar een vrijstaande villa in Menaggio met zwembad, dan mag je deze unieke kans niet missen. Deze exclusieve, moderne nieuwbouwvilla ligt op een van de meest charmante locaties aan het Comomeer, vlakbij de gezellige plaats Menaggio, en combineert een modern en verfijnd ontwerp, met eersteklas voorzieningen voor een ongeëvenaarde woonervaring.
Villa/Boerenhuis
Villa in Castellamare del Golfo
Villa/Boerenhuis
Villa in Villafrati
Villa/Boerenhuis
Villa d'Epoca op de mooiste plek van de Bloemenriviera: gelegen in een park met uitzicht op zee en het oude centrum van Imperia. Het eigendom bestaat uit de villa van 3 verdiepingen en de portierswoning van 2 verdiepingen. Een uniek object met zeer goede (rustige en centrale) ligging als dit komt zelden te koop. Zeer geschikt voor bewoning door meerdere families en/of voor verhuur.