Loro Piceno

Le Marche

180 m2 2500 m2 Ref. 5375 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van meer
  • 40 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Te koop in Le Marche is Casetta Sotto Votu een typisch traditionele 19e-eeuwse boerderij. De boerderij moet helemaal gerestaureerd worden. Het ligt prachtig legen in het heuvelachtige landschap van Loro Piceno. Het pand heeft een uitzonderlijk panoramisch uitzicht over de glooiende heuvels en het Sibillini-gebergte in de verte.

De woning heeft circa 180m2 vloeroppervlak verdeeld over twee woonlagen. Op de begane grond bevond zich de magazzino, terwijl het woongedeelte zich op de eerste verdieping bevond. De grond die bij het huis hoort is ongeveer 2500m2 (inbegrepen in de prijs van de woning) maar het is mogelijk om meer grond te kopen. Er is voldoende ruimte voor een zwembad.

Het huis is ideaal gelegen omdat het niet ver van de stad Loro Piceno ligt, waar in de zomer verschillende supermarkten, bars, restaurants en sagre (Vino Cotto-festival) zijn. Andere prachtige steden, zoals Urbisaglia, San Ginesio en Macerata liggen op respectievelijk 10, 20 en 30 minuten rijden. De Adriatische kust ligt op 40 minuten rijden. De luchthaven van Ancona en Perugia liggen beide op 1 uur rijden.

  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

430 m2 3000 m2 Ref. 6547

Villa/Boerenhuis
Deze totaal gerenoveerde prachtige villa ligt op een zeer fraaie locatie, heeft een zwembad, 4+ slaapkamers en 3 badkamers.

€ 1.050.000
300 m2 6300 m2 Ref. 6546

Appartement/In borgo Dorpshuis
Zeer ruime woning in authentieke borgo, privé gelegen, 3+1 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk zwembad nabij Fabriano 

€ 325.000

Hetzelfde type woning

850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000
225 m2 15764 m2 Ref. 6549

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Tussen Ceglie Messapica en Francavilla Fontana, in het hart van de Valle d'Itria, ligt dit karaktervolle landelijke complex bestaande uit een ruime boerenwoning, authentieke trulli, een traditionele lamia met houtoven en open haard en een garage. Het volledig te renoveren eigendom bevindt zich op een perceel van circa 15.764 m² met prachtige eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden om een exclusieve woning, vakantievilla of charmante kleine toeristische accommodatie te realiseren, midden in het authentieke landschap van Puglia.

€ 380.000

In dezelfde prijsklasse

47 m2 Ref. 6516

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Ceglie Messapica, op wandelafstand van het historische centrum, bieden wij een elegante natuurstenen woning van 47 m² aan op de eerste verdieping. De woning werd volledig gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ze beschikt over een leefruimte, kitchenette, slaapkamer, badkamer en een panoramisch balkon, met authentieke stergewelven in zichtbare natuursteen en airconditioning. Een ideale opportuniteit als vakantiewoning of investering, strategisch gelegen nabij Ostuni en de Adriatische zee.

€ 83.000
86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000