Loro Piceno

Le Marche

180 m2 2500 m2 Ref. 5375 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van meer
  • 40 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Te koop in Le Marche is Casetta Sotto Votu een typisch traditionele 19e-eeuwse boerderij. De boerderij moet helemaal gerestaureerd worden. Het ligt prachtig legen in het heuvelachtige landschap van Loro Piceno. Het pand heeft een uitzonderlijk panoramisch uitzicht over de glooiende heuvels en het Sibillini-gebergte in de verte.

De woning heeft circa 180m2 vloeroppervlak verdeeld over twee woonlagen. Op de begane grond bevond zich de magazzino, terwijl het woongedeelte zich op de eerste verdieping bevond. De grond die bij het huis hoort is ongeveer 2500m2 (inbegrepen in de prijs van de woning) maar het is mogelijk om meer grond te kopen. Er is voldoende ruimte voor een zwembad.

Het huis is ideaal gelegen omdat het niet ver van de stad Loro Piceno ligt, waar in de zomer verschillende supermarkten, bars, restaurants en sagre (Vino Cotto-festival) zijn. Andere prachtige steden, zoals Urbisaglia, San Ginesio en Macerata liggen op respectievelijk 10, 20 en 30 minuten rijden. De Adriatische kust ligt op 40 minuten rijden. De luchthaven van Ancona en Perugia liggen beide op 1 uur rijden.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

283 m2 3000 m2 Ref. 6339

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig onroerend goed in Cupramontana, zeer succesvol als toeristische activiteit, bestaande uit 3 gebouwen met totaal 8 slaap- en 5-badkamers, hot tub en zwembad

€ 675.000
274 m2 5561 m2 Ref. 6332

Villa/Boerenhuis
Totaal gerenoveerd landhuis met 4 slaapkamers, 4 badkamers, en heerlijke privé gelegen tuin op idyllische positie. Vergunning aanwezig voor bouw zwembad

€ 560.000

Hetzelfde type woning

320 m2 800 m2 Ref. 6327

Villa/Boerenhuis Dorpshuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.

€ 450.000
60 m2 15000 m2 Ref. 6315

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Ceglie Messapica – authentieke trullo met lamia, in goede bouwkundige staat, maar behoeft een conservatieve restauratie om het in zijn oorspronkelijke staat te herstellen. Uitstekende investering als vakantiehuis voor privégebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Ideale locatie om de schoonheid van de Itria-vallei te ontdekken, maar ook de prachtige stranden van de Adriatische en Ionische Zee zijn gemakkelijk te bereiken. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. Deze prachtige woning is ideaal voor wie op zoek is naar een traditioneel Apulisch huis. 

€ 98.000

In dezelfde prijsklasse

35 m2 Ref. 6343

Appartement/In borgo
Te koop in de prachtige 19de-eeuwse wijk van Ceglie Messapica, een volledig gerenoveerd studio-appartement in uitstekende staat en direct bewoonbaar. Op korte afstand ligt het charmante historische centrum van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de Apulische gastronomie", met vele uitstekende restaurants. Mis deze kans niet om dit huis te kopen in één van de mooiste dorpen van de Itria-vallei. 

€ 70.000
48 m2 Ref. 6331

Appartement/In borgo
Tweekamerappartement te koop in Taino – Piazza Santo Stefano In het historische centrum van Taino, op een gunstige en aangename locatie op slechts een steenworp afstand van winkels, voorzieningen en het karakteristieke stadsplein, bieden wij een tweekamerappartement van 48 m² te koop aan op de tweede verdieping van een historisch pand. De centrale ligging garandeert het gemak van het dorpsleven, met een open uitzicht op het kerkje en de Rocca di Angera in de verte, in een rustige en goed onderhouden omgeving.

€ 68.000