Camporosso

Liguria

• Verkocht
400 m2 4200 m2 6 6 Ref. 5376 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 5 km van zee
  • Tuin
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Uitkijkend overzee, prachtige ruime villa van 400 m², met rondom een tuin in mediterrane stijl met diverse terrassen en een overloopzwembad. Stijlvol en zeer comfortabel, bestaande uit een lichte woonkamer, keuken met eetkamer, tweede woonkamer, zes slaapkamers, zes badkamers, wasruimte en serres.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

130 m2 200 m2 Ref. 6306

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.

€ 225.000
100 m2 Ref. 6305

Appartement/In borgo
Exclusief, droomappartement direct aan zee aan. De woning bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig appartementengebouw met enkele wooneenheden, in de eerste rij aan de boulevard van Laigueglia. Het appartement bestaat uit een hal, een lichte woonkamer met toegang tot het grote hoekbalkon met een prachtig uitzicht over de Golf, een ruime woonkeuken, twee tweepersoonsslaapkamers – eveneens met uitzicht op zee –, een eenpersoonsslaapkamer en een badkamer met natuurlijk licht.

€ 850.000

Hetzelfde type woning

250 m2 5900 m2 Ref. 6330

Villa/Boerenhuis
Op ongeveer 15 km van Acqui Terme, op een zeer panoramische en rustige locatie, midden in het groen, bieden wij dit mooie pand aan, bestaande uit een vrijstaand huis dat eind jaren '70 is gebouwd en in uitstekende staat verkeert, een bijgebouw en ongeveer 6.000 m² grond.

€ 175.000
240 m2 700 m2 Ref. 6329

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In het centrum van het dorp Maranzana ligt dit prachtige landhuis, dat momenteel is verdeeld in 3 onafhankelijke woningen, maar gemakkelijk kan worden samengevoegd tot een elegante eengezinswoning.

€ 198.000

In dezelfde prijsklasse

95 m2 192 m2 Ref. 6321

Villa/Boerenhuis
Villa Dolce Vita, gelegen in de mediterrane natuur van Baia Santa Reparata, biedt luxe, privacy en comfort. Slechts 1 km van het strand en 2,5 km van Santa Teresa, beschikt het over een 800 m² tuin, artistiek zwembad, Jacuzzi, solarium met zeezicht, veranda’s en portieken met barbecue, twee buitendouches, drie slaapkamers met ensuite, moderne keuken, lichte woonkamer en airconditioning. Centrale verwarming, pelletkachel, open haard en alarmsysteem completeren het geheel. Perfect voor privévakanties of seizoensverhuur en tevens een uitstekende investering in één van de mooiste gebieden van Noord-Sardinië. Bekijk video.

€ 980.000
500 m2 50000 m2 Ref. 6320

Villa/Boerenhuis
Dit prachtige landgoed, bestaande uit een hoofdgebouw, een bijgebouw en een 5 hectare park, heet “Tenuta Paganona” en ligt op het platteland, op slechts 1,5 km van het stadje Acqui Terme.

€ 920.000