In Falcade, in het ambachtelijke gebied, op enkele stappen van het centrum van het dorp en van de beroemde "Piana" die het dorp kenmerkt, stellen wij 2 bouwkavels voor, met ambachtelijke bestemming, van ongeveer 1000 m² elk, met de mogelijkheid om kantoren of laboratoria voor productieactiviteiten te bouwen.
De vraag is € 83.000,00 voor elke kavel.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.
Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Karaktervol terra-tetto pandje in het historische centrum van een levendige stad in Noord-Sardinië. Gelegen op loopafstand van winkels, restaurants, station en een universiteit met medische faculteit. Omgeven door cultuur met nabijheid van bibliotheek, bioscoop, theater, parken, musea en monumenten. Het pand beschikt over originele elementen zoals gewelven, vloeren en deuren, gecombineerd met een solide structuur, goed dak en nieuwe ramen. De eerste verdieping is relatief eenvoudig te renoveren en direct geschikt voor gebruik of verhuur. Extra verdieping en een historische kelder eronder bieden verdere ontwikkelmogelijkheden en waardestijging. Ideaal als investering voor verhuur of pied-à-terre.
Appartement/In borgo
In het hart van Santa Maria Coghinas, een betoverend dorp in het noorden van Sardinië dat bekendstaat om zijn natuurlijke thermale baden en de uitstekende levenskwaliteit, bieden wij een appartement te koop aan op de 1e etage met twee overdekte terrassen. Perfect voor wie wil wonen of investeren in een rustige en authentieke omgeving, tussen wellness, natuur en zee.