Ademloos.
Dat is hoe je achterblijft als je kijkt naar het panorama waarvan dit prachtige vrijstaande huis te koop staat in Sopracordevole, een gehucht van Rocca Pietore.
Van Col di Lana naar Monte Pore, langs de imposante majesteit van Monte Civetta: vanuit de ramen van dit huis kunt u genieten van unieke zonsopkomsten en zonsondergangen zonder de warmte en het comfort van thuis op te geven.
De locatie is ook strategisch, want het is zeer zonnig en slechts een paar minuten rijden van plaatsen als Arabba, Malga Ciapela of Alleghe, terwijl het in een rustige omgeving blijft, zelfs tijdens de drukste periodes van het jaar.
De villa bestaat uit vier verdiepingen, is onlangs volledig gerenoveerd en is compleet met privétuin, taverne, buitenparkeerplaats en dubbele garage.
Binnen zal de warmte van het hout en de typische bergmeubelen u letterlijk verliefd maken op deze woning!
Op de benedenverdieping is er, naast de plantenkamer, een gastenkamer uitgerust met een pelletkachel en volledig bekleed met hout met een prachtig uitzicht op de Cordevole-vallei beneden.
Op de begane grond bevindt zich een dubbele garage en een bijgebouw bestaande uit een taverne met keukenhoek, een complete badkamer en een ruimte die gebruikt kan worden als strijkkamer of als extra slaapkamer.
Via de interne trap bereiken we de eerste verdieping, waar zich drie tweepersoonskamers, een kamer met twee enkele bedden, een badkamer met raam en een berging bevinden; de twee grote terrassen op het zuiden en oosten verfraaien de ruimtes en garanderen zon en licht gedurende het grootste deel van de dag.
Op de tweede zolderverdieping vinden we het echte hoogtepunt van deze villa: de kitchenette en een zeer grote open ruimte met eethoek en woonkamer met open haard, de perfecte plek om een goed boek te lezen of een rustige winteravond met de familie voor het vuur door te brengen. Op dit niveau is er ook een erker en een groot zonneterras.
Dakramen en grote ramen zorgen voor uitzonderlijke helderheid in deze open ruimte, die kan worden beschouwd als de 'prins van het huis'.
De inrichting van deze luxe woning is tot in het kleinste detail verzorgd en gemaakt van kostbare materialen. De woning wordt gecompleteerd door een buitenparkeerplaats en een grote exclusieve tuin van meer dan 700 vierkante meter, volledig vlak, waar uw kinderen zonder gevaar kunnen spelen en rondrennen of waar uw viervoeters zelfs in de zomer kunnen genieten van de koelte van de bergen.
Deze villa is werkelijk een zeldzaam en niet te missen object!
Als u meer informatie wilt of een bezichtiging wilt boeken, neem dan contact met ons op!
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.
Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.
Villa/Boerenhuis
Midden in de Dolomitisuperski.com (1200 Km skipiste - 450 skiliften - 1 skipas) in Alleghe, in de plaats Caprile, op een afgelegen locatie met panoramisch uitzicht op de Monte Civetta, bieden wij een baita/ chalet aan die in de jaren ’80 is gerenoveerd met drie woonniveaus. De woning heeft een dubbele toegang, zowel vanaf de begane grond als vanaf de eerste verdieping. Vanuit de tuin komt men op een panoramisch terras van 40 m². Hier bevindt zich een ruime woonruimte met open keuken en een grote eettafel, een royale zithoek, twee tweepersoonsslaapkamers en een badkamer met raam.
Villa/Boerenhuis
Wij bieden te koop aan in Cazzago Brabbia, aan de oevers van het Lago di Varese, een prestigieuze villa gelegen in een rustige en bijzonder charmante natuurlijke omgeving. Het pand heeft een strategische ligging: omgeven door groen en de rust van het meer, maar tegelijkertijd goed verbonden met Varese en de belangrijkste voorzieningen. Ideaal zowel als hoofdverblijf als tweede woning voor vrije tijd. De villa, gebouwd in de jaren ’40 en volledig gerenoveerd in 2016, vormt een harmonieuze combinatie van historische architectuur en modern comfort. De renovatie heeft de originele elementen behouden en versterkt, en deze gecombineerd met hedendaagse installaties en afwerkingen, met respect voor het karakter van de woning.
Villa/Boerenhuis
Midden in de Dolomitisuperski.com (1200 Km skipiste - 450 skiliften - 1 skipas) in Alleghe, in de plaats Caprile, op een afgelegen locatie met panoramisch uitzicht op de Monte Civetta, bieden wij een baita/ chalet aan die in de jaren ’80 is gerenoveerd met drie woonniveaus. De woning heeft een dubbele toegang, zowel vanaf de begane grond als vanaf de eerste verdieping. Vanuit de tuin komt men op een panoramisch terras van 40 m². Hier bevindt zich een ruime woonruimte met open keuken en een grote eettafel, een royale zithoek, twee tweepersoonsslaapkamers en een badkamer met raam.
Appartement/In borgo
Penthouse met uitzicht op het meer in Suna Midden in het historische centrum van Verbania Suna, waar sfeervolle geplaveide straatjes en een authentieke ambiance het verleden tot leven brengen, bevindt zich een stijlvol nieuwbouwproject dat klassieke architectuur harmonieus verenigt met hedendaags wooncomfort. Op de bovenste verdieping bieden wij een exclusief penthouse aan met een vrij uitzicht over het Lago Maggiore – een woning waarin luxe, energiezuinigheid en een unieke ligging perfect samenkomen.