UITSTEKENDE GELEGENHEID IN CANALE D'AGORDO!
Op 600 meter van het plein in Canale d'Agordo, de geboorteplaats van Paus Luciani, verkopen wij een te renoveren vrijstaand huis op vier niveaus.
De begane grond bestaat uit een kelder, twee appartementen met elk drie kamers en een zolder. Het geheel wordt gecompleteerd door een privé tuin van 170 m².
Gezien de grote omvang leent het pand zich voor verschillende oplossingen, zowel voor bedrijven als voor grote gezinnen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.
Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Ceglie Messapica – authentieke trullo met lamia, in goede bouwkundige staat, maar behoeft een conservatieve restauratie om het in zijn oorspronkelijke staat te herstellen. Uitstekende investering als vakantiehuis voor privégebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Ideale locatie om de schoonheid van de Itria-vallei te ontdekken, maar ook de prachtige stranden van de Adriatische en Ionische Zee zijn gemakkelijk te bereiken. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. Deze prachtige woning is ideaal voor wie op zoek is naar een traditioneel Apulisch huis.
Villa/Boerenhuis
Op ongeveer 15 km van Acqui Terme, op een zeer panoramische en rustige locatie, midden in het groen, bieden wij dit mooie pand aan, bestaande uit een vrijstaand huis dat eind jaren '70 is gebouwd en in uitstekende staat verkeert, een bijgebouw en ongeveer 6.000 m² grond.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
In het centrum van het dorp Maranzana ligt dit prachtige landhuis, dat momenteel is verdeeld in 3 onafhankelijke woningen, maar gemakkelijk kan worden samengevoegd tot een elegante eengezinswoning.