Gosaldo

Veneto

141 m2 3 2 Ref. 5531 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Status: Beschikbaar

Gosaldo, plaats Tiser. Wij verkopen een prachtige rustico, volledig gerenoveerd in 2005, met een prachtig uitzicht. Het bestaat op de begane grond uit een grote woonkamer met open haard, keuken en wasruimte/wc. Op de eerste verdieping 3 slaapkamers, badkamer en twee terrassen, waarvan een 18 m² bewoonbaar is. De woning omvat een onoverdekte oppervlakte van ongeveer 1400 m². LPG verwarming. Het wordt gedeeltelijk gemeubileerd verkocht.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Veneto)

300 m2 3000 m2 Ref. 6057

Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.

€ 2.200.000
200 m2 1000 m2 Ref. 6056

Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.

€ 950.000

Hetzelfde type woning

89 m2 400 m2 Ref. 6264

Villa/Boerenhuis
Villetta Noto op slechts 150 meter van de zee en op een steenworp afstand van de barokke stad Noto.

€ 240.000
520 m2 36000 m2 Ref. 6263

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.

€ 1.680.000

In dezelfde prijsklasse

89 m2 400 m2 Ref. 6264

Villa/Boerenhuis
Villetta Noto op slechts 150 meter van de zee en op een steenworp afstand van de barokke stad Noto.

€ 240.000
80 m2 Ref. 6260

Appartement/In borgo
In het charmante dorpje Castelveccana, op de eerste verdieping van een dorpshuis, bieden wij dit mooi appartement met uitzicht op het meer en een groot balkon te koop aan. Het betreft een recent gerenoveerd appartement met twee slaapkamers met een oppervlakte van circa 80 m² op nog geen 10 minuten lopen van het geliefde strandje Caldé.

€ 229.000