San Tomaso Agordino

Veneto

246 m2 2 2 Ref. 5533 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar

In San Tomaso Agordino in de plaats Costoia, op een zeer zonnige locatie met een adembenemend uitzicht op de Monte Civetta, verkopen wij een typisch vrijstaand huis van 246 vierkante meter dat gerenoveerd moet worden. Het huis heeft vier verdiepingen en bestaat uit een kelderruimte, twee appartementen, beide met twee slaapkamers, en een grote zolder. Het is de ideale oplossing voor wie op zoek is naar een rustige omgeving in contact met de natuur.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Veneto)

300 m2 3000 m2 Ref. 6057

Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.

€ 2.200.000
200 m2 1000 m2 Ref. 6056

Villa/Boerenhuis
Op een steenworp afstand van het centrum van Agordo verkopen we een fraaie villa, gebouwd in 2012, met veel aandacht voor detail en een mooie afwerking.

€ 950.000

Hetzelfde type woning

133 m2 2514 m2 Ref. 6224

Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!

€ 824.000
400 m2 1605 m2 Ref. 6223

Villa/Boerenhuis
Op een heuvel op meer dan 700 m hoogte, vrijstaand huis aan 3 zijden met tuin, in een mooie positie, met uitzicht op de Alpen. Het huis is onlangs gerenoveerd en is in uitstekende staat, zowel structureel als qua onderhoud.

€ 219.000

In dezelfde prijsklasse

360 m2 27500 m2 Ref. 6204

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Op een uiterst panoramische positie, op korte afstand van het stadscentrum, ligt deze grote boerenwoning met een typische ‘L’-vorm, volledig opgetrokken uit natuursteen.

€ 185.000
52 m2 Ref. 6195

Appartement/In borgo
Appartement met adembenemend zeezicht

€ 165.000