In een prachtige omgeving en met veel privacy bieden wij een prachtig landgoed bestaande uit een villa en trullo met lamia op een perceel van circa 9.000 m² te koop aan.
De villa is volledig gerenoveerd en bestaat uit 2 appartementen:
De prachtige trullo met lamia, fijn gerestaureerd, bestaat uit een mooie woonkamer in de trullo, een keuken met open haard, een kitchenette, 2 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één in de slaapkamer en een opslag-/wasruimte. Er is ook nog een ander gebouw met een grote open haard, een houtoven en een werkplaats.
Het perceel van ongeveer 9.000 m² is begroeid met 24 eeuwenoude olijfbomen (ongeveer 300/400 jaar oud), 15 olijfbomen van ongeveer 80 jaar oud, 10 olijfbomen van 10 tot 30 jaar oud, een prachtige citrusboomgaard met 30 verschillende citrusbomen in volle productie en een fruitboomgaard met ongeveer 40 verschillende soorten fruitbomen, waaronder veel amandelbomen.
Het hele pand heeft verschillende accessoires zoals een compleet alarmsysteem aangesloten op een beveiligingsbedrijf, irrigatiesysteem voor de fruit- en citrusbomen en olijfgaard, buitenverlichting langs de oprijlaan, wifi-systeem, tv-systeem in alle gebouwen en airconditioningsysteem inverter voor alle gebouwen. Ruimte onder de trap met de verschillende bedieningsunits, een buitendouche, een geboorde artesische waterput op een diepte van 180 meter zodat u altijd voorzien bent van water, een waterreservoir van ongeveer 80.000/90.000 liter voor de distributie van water naar de twee appartementen en een waterreservoir van ongeveer 20.000 liter voor de waterdistributie in de trullo.
Het pand is een goede investering die gebruikt kan worden als toeristische accommodatie of als woning waar een groot gezin of meerdere gezinnen kunnen wonen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Dorpshuis
Elegante volledig gerenoveerde natuurstenen woning op slechts 300 meter van het historische centrum van Ostuni. De woning is verdeeld over twee niveaus en beschikt over een prachtig panoramisch terras van 35 m² met schitterend uitzicht op zee en de “Witte Stad”. Uitgerust met verwarming, airconditioning en volledig gemeubileerd, is dit de ideale woning als vakantiehuis, investering of privéresidentie in het hart van Puglia.
Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.