Castiglione del Lago

Umbria

• Verkocht
140 m2 1029 m2 3 4 Ref. 5594 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • 7 km van meer
  • 135 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Dit appartement in een kleine borgo is omgeven door graanvelden, perfect om een ​​zorgeloos leven te leiden, omringd door de schoonheid van het Umbrische platteland. Het huis heeft een mooie historie, het was ooit het huis van de beroemde jockey Tripolino die de Palio di Siena 6 keer won en was een van de meest succesvolle jockeys van 1900. Het heeft drie verdiepingen met een kelder en een technische ruimte eronder en een andere kamer die nu indien nodig als logeerkamer wordt gebruikt. Als u de buitentrap oploopt, bereikt u het hoofdgebouw, waar u toegang heeft tot een keuken en een klein terras, perfect om 's ochtends het eerste kopje koffie te drinken of om buiten te eten. Op deze verdieping is er ook een woonkamer met een kachel en een badkamer. Via de interne trap naar de derde verdieping zijn er twee tweepersoonsslaapkamers, beide met en-suite badkamers. In de tuin, omgeven door hoge bomen die privacy bieden, bevindt zich een zwembad van 8,5 x 4,5 m en een huisje voor de gasten.

Het gebouw dateert uit 1900, de laatste renovatie vond plaats in 2006. De huidige bewoners hebben altijd de woning goed onderhouden en zorgvuldig gerenoveerd.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

140 m2 2800 m2 Ref. 6008

Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.

€ 550.000
321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000

Hetzelfde type woning

145 m2 Ref. 6216

Appartement/In borgo
Op een steenworp afstand van de Corso Italia, op de 3e verdieping van een prachtig antiek gebouw dat onlangs gerenoveerd is, bevindt zich een prestigieuze accommodatie bestaande uit een grote woonkamer met directe toegang tot een prachtige overdekte loggia, keuken met balkon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, bijkeuken en kelder.

€ 305.000
130 m2 500 m2 Ref. 6211

Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.

€ 385.000

In dezelfde prijsklasse

88 m2 4500 m2 Ref. 6220

Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Carovigno, villa met zwembad, bestaande uit 2 slaapkamers, badkamer, keuken/eetkamer en woonkamer met open haard. Buiten vindt u een prachtig zwembad met zonneterras, twee veranda's en een buitenkeuken. 

€ 330.000
145 m2 Ref. 6216

Appartement/In borgo
Op een steenworp afstand van de Corso Italia, op de 3e verdieping van een prachtig antiek gebouw dat onlangs gerenoveerd is, bevindt zich een prestigieuze accommodatie bestaande uit een grote woonkamer met directe toegang tot een prachtige overdekte loggia, keuken met balkon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, bijkeuken en kelder.

€ 305.000