Bettona

Umbria

208 m2 5675 m2 6 6 Ref. 5601 Bewaren
  • B&B/Agriturismo
  • Panoramisch uitzicht
  • 38 km van meer
  • 130 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Airco
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

De b&b is gelegen op een perceel van ruim een halve hectare, heeft een mooi aangelegde tuin, olijfbomen en amandelbomen. U geniet hier van alle rust en privacy, maar bent toch niet afgelegen. Het historische stadje Bettona ligt op slechts 3 kilometer en de culturele hoogtepunten van Perugia, Assisi en Spoleto zijn makkelijk bereikbaar. Dit is een unieke kans om uw droom waar te maken in het groene hart van Italië!
Het voordeel van deze woning is dat het gescheiden ligt van de chalets van de gasten beneden. Het zwembad ligt daar weer onder, zodat er voldoende privacy is. Het opvallende aan deze woning is de ruime uitgebreide keuken. Verder is er een mooie veranda, een woonkamer met eetkamer, slaapkamer met badkamer en nog een aparte gastenkamer. Als het een keer een dag minder mooi weer is, biedt de lichte serre ook mogelijkheden om van het uitzicht te genieten.
De chalets hebben allemaal een kleine kamer waarin een 1 persoons slaapbank past en een grote slaapkamer met eigen badkamer. Verder kan men heerlijk buiten zitten op de veranda.
De b&b heeft altijd vele gasten mogen ontvangen en is dus een prima kans om dit voort te zetten.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000
80 m2 Ref. 5984

Appartement/In borgo
Heerlijk appartement op de begane grond, gelegen in een exclusieve residentie met gemeenschappelijk zwembad. Op een heuvelachtige locatie, op de grens tussen Umbrië en Toscane. Het biedt een prachtig uitzicht en prachtige zonsondergangen.

Verkocht € 255.000

Hetzelfde type woning

850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000
225 m2 15764 m2 Ref. 6549

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Tussen Ceglie Messapica en Francavilla Fontana, in het hart van de Valle d'Itria, ligt dit karaktervolle landelijke complex bestaande uit een ruime boerenwoning, authentieke trulli, een traditionele lamia met houtoven en open haard en een garage. Het volledig te renoveren eigendom bevindt zich op een perceel van circa 15.764 m² met prachtige eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden om een exclusieve woning, vakantievilla of charmante kleine toeristische accommodatie te realiseren, midden in het authentieke landschap van Puglia.

€ 380.000

In dezelfde prijsklasse

170 m2 12000 m2 Ref. 6552

Villa/Boerenhuis
Villa met park in Bracchio, Mergozzo Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan, gelegen aan de Via Resiga in het dorp Bracchio, op een rustige en beschutte locatie midden in de natuur, op slechts 3 km van de boulevard langs het meer van Mergozzo en de belangrijkste voorzieningen. De woning bevindt zich in een rustige omgeving aan de rand van het bos, ideaal voor wie wil wonen in een groene omgeving zonder afstand te doen van de gemakken van goede verbindingen en de voorzieningen van het dorp.

€ 450.000
116 m2 Ref. 6541

Appartement/In borgo
Tremezzina - In het schilderachtige dorpje Tremezzo, op een centrale en bevoorrechte locatie, en slechts een steenworp afstand van het meer, het prachtige park Teresio Olivelli, en alle belangrijke voorzieningen, bieden wij deze comfortabele en ruime woning aan, verdeeld over drie verdiepingen. De woning is intern compleet gerenoveerd en wordt ingericht met moderne meubels en keuken opgeleverd, en is dus direct bewoonbaar en/of verhuubaar. 

€ 450.000