Cagliari

Sardegna

50 m2 336 m2 2 1 Ref. 5620 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 0.6 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Een paar kilometer van de levendige stad Cagliari, de hoofdstad van Sardinië, is een van de villas van Paradise Villas te koop.

De villa wordt gebouwd bovenop een prachtige heuvel, met panoramisch uitzicht op zee.

Deze geschakelde villa zal twee slaapkamers, een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed, een woonkamer met keuken en een badkamer hebben.

De woning zal aan driee zijden omgeven worden door een tuin van 313 m2. De veranda's zal een perfecte ruimte bieden om het hele jaar door te genieten van het milde klimaat van Sardinië en het ongelooflijke uitzicht op zee. Er is ook de mogelijkheid om een zwembad toe te voegen.

De villa zal genieten van privacy dankzij een onafhankelijke toegang vanuit de tuin. 

De villa zal slechts een paar kilometer afstand liggen van Cagliari. Deze kustlijn beschikt over stranden met kristalhelder water, zoals het strand van Mari Pintau, het rotsstrand van Cala Regina, het kiezelstrand van Is Canaleddus en de uitgestrekte baai van Geremeas.

Paradise Villa is een exclusieve complex die bestaat uit 37 vrijstaande villas. De villas van Paradise Villas zijn beschikbaar in verschillende opties, variërend van gezellige appartementen met twee slaapkamers tot ruime woningen met zes kamers, aanpasbaar in stijl en ruimtes afhankelijk van iemands levensstijl.

De prijzen variëren vanaf € 308.900 tot € 623.500. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie over de prijzen.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sardegna)

110 m2 130 m2 Ref. 6196

Appartement/In borgo
Ideaal apartement voor familie vakantie

€ 415.000
52 m2 Ref. 6195

Appartement/In borgo
Appartement met adembenemend zeezicht

€ 165.000

Hetzelfde type woning

181 m2 6119 m2 Ref. 6208

Villa/Boerenhuis
Mooi historisch huis op het platteland van Ceglie Messapica, "hoofdstad van de Apulische gastronomie". De woning heeft 4 slaapkamers en 2 badkamers. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van 40 m². Ideale woning voor persoonlijk gebruik, maar ook om inkomsten te genereren via toeristische verhuur. 

€ 350.000
160 m2 400 m2 Ref. 6205

Villa/Boerenhuis
Op de heuvel van Stresa, de parel van het Lago Maggiore, staat deze prachtige villa te koop met schitterend uitzicht op het meer. Deze ruime en lichte woning bevindt zich op een unieke locatie. Het staat namelijk op een glooiend terrein, met een voorgevel die volledig vrij is van gebouwen, waardoor u een breed uitzicht heeft over het meer met de Borromeïsche eilanden, de Piëmontese en Lombardische bergen en de besneeuwde toppen van de Alpen op de achtergrond.

€ 950.000

In dezelfde prijsklasse

181 m2 6119 m2 Ref. 6208

Villa/Boerenhuis
Mooi historisch huis op het platteland van Ceglie Messapica, "hoofdstad van de Apulische gastronomie". De woning heeft 4 slaapkamers en 2 badkamers. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van 40 m². Ideale woning voor persoonlijk gebruik, maar ook om inkomsten te genereren via toeristische verhuur. 

€ 350.000
400 m2 Ref. 6206

Dorpshuis Restauratieproject
Te koop: een prachtig dorpshuis in het historische centrum van Soleto. Het pand moet gerenoveerd worden, maar na de renovatie zal het een uniek object zijn dat gebruikt kan worden als grote woning voor privégebruik, maar ook interessant kan zijn voor toeristische verhuur. Op korte afstand liggen de prachtige stranden van de Ionische Zee en betoverende plaatsen zoals Lecce, Gallipoli en Otranto. 

€ 330.000