Loro Piceno

Le Marche

• Verkocht
180 m2 3200 m2 3 2 Ref. 5650 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 35 km van meer
  • 40 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Casa Cremona is een prachtig gerestaureerde boerderij met drie slaapkamers te koop in Le Marche. De boerderij heeft veel karakter doordat de eigenaren de originele balken en cottotegels hebben hergebruikt. De boerderij heeft bovendien een prachtig uitzicht op het omringende landschap en de zee in de verte.

Eén slaapkamer is en-suite, en de andere twee slaapkamers delen de badkamer. Alle drie de slaapkamers bevinden zich op de eerste verdieping.

Beneden is een open keuken-eet-woonkamer met veel karakter door de hergebruikte originele balken en "cotto" tegels. Op de begane grond is ook een kleine toiletruimte met een wasmachine. Het huis kan gemakkelijk zes personen herbergen.

Buiten is een heerlijke loggia met een geweldig panoramisch uitzicht. De huidige eigenaren zijn gestopt met het tellen van de heuveltopstadjes die je kunt zien, maar wisten niet minder dan zestien middeleeuwse stadjes te identificeren. Op een heldere dag kunt u zelfs de Adriatische zee zien.

Op het terrein staan twee kleine bijgebouwtjes waarvan er één wordt gebruikt voor de opslag van de tuinspullen. Aan het huis vast zit ook een opslagruimte die momenteel gebruikt wordt voor de opslag van het brandhout.

De tuin, 3000 m2, is relatief vlak met zo'n 30+ olijfbomen en een grote vijgenboom.

Het huis is ongeveer twaalf jaar geleden gerestaureerd en de gemeente heeft toestemming gegeven voor de aanleg van een zwembad. De eigenaar heeft echter besloten om nog geen zwembad aan te leggen.

Het huis is comfortabel en warm in de winter en de lopende kosten zijn relatief laag.

Het huis wordt verkocht met meubels (met uitzondering van enkele persoonlijke items) en het tuingereedschap wordt apart verkocht.

Binnen 30 minuten bent u op het strand en slechts 40 minuten rijden brengt u naar de skipistes.

  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche
  • Loro Piceno Le Marche

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

130 m2 Ref. 6586

Appartement/In borgo
Ruim en elegant appartement van ca. 130 m² in het prachtige Le Marche, gelegen tussen de glooiende heuvels en de Adriatische kust. De woning beschikt over een lichte woonkamer met moderne open keuken, mezzanine, 2 slaapkamers en 2 badkamers, en biedt een prachtig uitzicht richting de Apennijnen. Met een zwembad, tennisbaan, verzorgde tuinen, conciërge en eigen parkeerplaats combineert deze residentie comfort, rust en privacy. Ideaal als permanente woning of luxe vakantiewoning in het hart van Italië.

€ 250.000
550 m2 60000 m2 Ref. 6571

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo Colle Verde is een volledig operationele agriturismo, gelegen in het glooiende landschap van de provincie Ancona op circa 6 hectare landbouwgrond en bijna 1 hectare fraai aangelegde tuin. Het landgoed beschikt over een prachtig gerestaureerde 18e-eeuwse boerderij met drie appartementen, drie gastenkamers met eigen badkamer, een Tiny House, glampingtent, camperplaats en een nieuw zwembad van 15 × 5 meter. Daarmee biedt het een unieke combinatie van wonen, ondernemen en uitbreidingsmogelijkheden in het hart van Le Marche.

€ 890.000

Hetzelfde type woning

240 m2 1300 m2 Ref. 6588

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan op de eerste heuvel boven Stresa, gelegen op een rustige en panoramische locatie met uitzicht over het Lago Maggiore. De villa is gebouwd in 1969 en in 2024 gerenoveerd, waarbij werkzaamheden zijn uitgevoerd om het comfort en de functionaliteit van de ruimtes te verbeteren. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en heeft een totale oppervlakte van circa 240 m². Rondom de villa ligt een privéterrein van circa 1.300 m².

€ 1.300.000
140 m2 1300 m2 Ref. 6587

Villa/Boerenhuis
Porto Valtravaglia - Lago Maggiore; wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Porto Valtravaglia, in een van de meest gewilde woon- en vakantiegebieden van de omgeving. De panoramische ligging, te midden van een overwegend residentiële en rustige omgeving, maakt het mogelijk om in enkele minuten het centrum van het dorp en de belangrijkste voorzieningen te bereiken. Tegelijkertijd biedt de woning veel privacy en een aangenaam uitzicht over het omliggende landschap.

€ 580.000

In dezelfde prijsklasse

441 m2 1890 m2 Ref. 6579

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Elegante boerderij in „country chic“-stijl, gelegen op een rustige en afgeschermde locatie, met prachtig uitzicht op de Alpen en de beroemde heuvels van de Langhe.

€ 445.000
250 m2 5200 m2 Ref. 6578

Villa/Boerenhuis
Deze elegante villa ligt op een panoramische locatie met een prachtige zuidwestelijke ligging, op slechts enkele minuten rijden van het centrum van Acqui Terme, midden in een besloten en bijzonder rustige woonwijk.

€ 495.000