Monte Castello di Vibio

Umbria

213 m2 6803 m2 3 2 Ref. 5679 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 42 km van meer
  • 135 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Dit charmante boerenhuis is gelegen nabij Monte Castello di Vibio in het groene hart van Umbrië en heeft een prachtig uitzicht op de Tiber vallei en het omringende landschap tot aan het beroemde middeleeuwse stadje Todi.

Het huis is liefdevol gerestaureerd en omgebouwd tot een comfortabele en gezellige woning met vloerverwarming, een geïsoleerd dak, dubbele beglazing, zonnepanelen voor verwarming en elektriciteit, en airconditioning in de slaapkamers.

Het huis heeft twee verdiepingen met op de begane grond een open woon/eetkamer en een gezellige zitkamer met open haard, gescheiden door rondbogen, met toegang tot een met pergola overdekt terras en barbecue, ideaal om buiten te eten of te ontspannen. Verder is er een grote, volledig ingerichte, zonnige keuken, een slaapkamer met toegang tot de tuin, een studeerkamer, twee badkamers, een was-/technische ruimte en een bergruimte.
Een interne trap leidt naar de eerste verdieping met twee slaapkamers en een badkamer.

Rondom het huis ligt een prachtige, goed onderhouden mediterrane tuin met irrigatiesysteem, met volwassen bomen, bloembedden, kruiden, struiken, gazons en een olijfgaard met ca. 110 bomen. Het zoutwaterzwembad van 4 x 8 meter met tegenstroomsysteem heeft een groot zonneterras met een adembenemend uitzicht op het weelderige landschap met Todi op de achtergrond.
Verder is er een bijgebouw dat gebruikt wordt voor opslag, een technische ruimte voor de zwembadapparatuur en een schaduwrijke parkeerplaats.

Monte Castello di Vibio is beroemd om het "Teatro della Concordia", het kleinste theater ter wereld, dat dateert uit 1808 en slechts 99 zitplaatsen heeft. Het theater biedt elk jaar een verscheidenheid aan voorstellingen en is bekend bij alle grote theatergroepen.

Afstanden: Monte Castelli di Vibio (bar, restaurant, kruidenier, postkantoor en bank) te voet 2,8 km of met de auto 3,5 km, Todi (alle voorzieningen) 8 km, Bevagna en Montefalco 35 km, Perugia en Orvieto 40 km, het Trasimeense Meer 42 km, Spoleto en Assisi 50 km, Rome 130 km. Luchthavens: Perugia 44 km, Ancona 149 km, Rome Fiumicino 166 km, Firenze 202 km.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000
80 m2 Ref. 5984

Appartement/In borgo
Heerlijk appartement op de begane grond, gelegen in een exclusieve residentie met gemeenschappelijk zwembad. Op een heuvelachtige locatie, op de grens tussen Umbrië en Toscane. Het biedt een prachtig uitzicht en prachtige zonsondergangen.

Verkocht € 255.000

Hetzelfde type woning

200 m2 Ref. 6514

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.

€ 880.000
320 m2 1000 m2 Ref. 6509

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.

€ 565.000

In dezelfde prijsklasse

120 m2 Ref. 6472

Villa/Boerenhuis
Moderne villa op slechts 700 meter van het strand in Budoni, Sardinië. Met ca. 120 m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, veel lichtinval en een privézwembad biedt deze woning comfort en privacy. Voorzien van zonnepanelen en een mooie tuin. Ideaal als vakantiehuis, investering of permanente woning, op korte afstand van Olbia en alle voorzieningen.

€ 650.000
80 m2 Ref. 6461

Appartement/In borgo
Lago di Como. Vercana - Aan de zonnige noord-west oever van het Comomeer in het dorpje Vercana, bieden we dit moderne appartement aan, gelegen op de tweede en laatste verdieping van deze luxe residence met zwembad.  De woning bestaat uit een woonkamer met open keuken, grote panoramische ramen met prachtig uitzicht op het meer en de bergen, twee slaapkamers en twee badkamers.

€ 680.000