Dit charmante boerenhuis is gelegen nabij Monte Castello di Vibio in het groene hart van Umbrië en heeft een prachtig uitzicht op de Tiber vallei en het omringende landschap tot aan het beroemde middeleeuwse stadje Todi.
Het huis is liefdevol gerestaureerd en omgebouwd tot een comfortabele en gezellige woning met vloerverwarming, een geïsoleerd dak, dubbele beglazing, zonnepanelen voor verwarming en elektriciteit, en airconditioning in de slaapkamers.
Het huis heeft twee verdiepingen met op de begane grond een open woon/eetkamer en een gezellige zitkamer met open haard, gescheiden door rondbogen, met toegang tot een met pergola overdekt terras en barbecue, ideaal om buiten te eten of te ontspannen. Verder is er een grote, volledig ingerichte, zonnige keuken, een slaapkamer met toegang tot de tuin, een studeerkamer, twee badkamers, een was-/technische ruimte en een bergruimte.
Een interne trap leidt naar de eerste verdieping met twee slaapkamers en een badkamer.
Rondom het huis ligt een prachtige, goed onderhouden mediterrane tuin met irrigatiesysteem, met volwassen bomen, bloembedden, kruiden, struiken, gazons en een olijfgaard met ca. 110 bomen. Het zoutwaterzwembad van 4 x 8 meter met tegenstroomsysteem heeft een groot zonneterras met een adembenemend uitzicht op het weelderige landschap met Todi op de achtergrond.
Verder is er een bijgebouw dat gebruikt wordt voor opslag, een technische ruimte voor de zwembadapparatuur en een schaduwrijke parkeerplaats.
Monte Castello di Vibio is beroemd om het "Teatro della Concordia", het kleinste theater ter wereld, dat dateert uit 1808 en slechts 99 zitplaatsen heeft. Het theater biedt elk jaar een verscheidenheid aan voorstellingen en is bekend bij alle grote theatergroepen.
Afstanden: Monte Castelli di Vibio (bar, restaurant, kruidenier, postkantoor en bank) te voet 2,8 km of met de auto 3,5 km, Todi (alle voorzieningen) 8 km, Bevagna en Montefalco 35 km, Perugia en Orvieto 40 km, het Trasimeense Meer 42 km, Spoleto en Assisi 50 km, Rome 130 km. Luchthavens: Perugia 44 km, Ancona 149 km, Rome Fiumicino 166 km, Firenze 202 km.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.
Appartement/In borgo
Heerlijk appartement op de begane grond, gelegen in een exclusieve residentie met gemeenschappelijk zwembad. Op een heuvelachtige locatie, op de grens tussen Umbrië en Toscane. Het biedt een prachtig uitzicht en prachtige zonsondergangen.
Villa/Boerenhuis
Betoverende villa midden - In het hart van het groen en de rust van Sesto Calende, aan de rand van het Parco del Ticino en het Parco dei Lagoni, bieden wij een vrijstaande villa van grote charme te koop aan. De woning ligt in een natuurlijke omgeving van uitzonderlijke schoonheid en op slechts enkele minuten van het stadscentrum. De locatie is ideaal voor wie ver van de drukte wil wonen, maar toch alle voorzieningen – winkels, cafés, restaurants en scholen – binnen handbereik wil hebben. De directe toegang tot het bos en de harmonieuze integratie in het omliggende landschap maken deze woning tot een ware oase van rust.
Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.
Villa/Boerenhuis
Betoverende villa midden - In het hart van het groen en de rust van Sesto Calende, aan de rand van het Parco del Ticino en het Parco dei Lagoni, bieden wij een vrijstaande villa van grote charme te koop aan. De woning ligt in een natuurlijke omgeving van uitzonderlijke schoonheid en op slechts enkele minuten van het stadscentrum. De locatie is ideaal voor wie ver van de drukte wil wonen, maar toch alle voorzieningen – winkels, cafés, restaurants en scholen – binnen handbereik wil hebben. De directe toegang tot het bos en de harmonieuze integratie in het omliggende landschap maken deze woning tot een ware oase van rust.
Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde boerderij van circa 325 m² in Le Marche met panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen, vijf slaapkamers, ruime portico en volledig omheinde tuin van circa 2.500 m². De woning beschikt over hoogwaardige afwerking, een terras met spectaculair uitzicht en een vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden, op korte afstand van Montegiorgio en de kust.