Civitanova Marche

Le Marche

70 m2 2 1 Ref. 5705 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • Balkon
  • Airco
  • Status: Beschikbaar

Appartamento Fronte Mare is een appartement te koop op slechts een paar meter van het strand van Civitanova Marche, een van de meest levendige en trendy steden in Le Marche. Dit appartement is een zeldzame kans om een appartement te bezitten dat oude charme en modern comfort combineert.

Het appartement bevindt zich op de bovenste verdieping van een gebouw aan de noordelijke boulevard van Civitanova, in een rustige en discrete omgeving.

Het appartement wordt momenteel gerenoveerd, met hoogwaardige afwerkingen en materialen. Het appartement zal voorzien zijn van nieuw sanitair, nieuwe elektriciteit, vloerverwarming en airconditioning.

Het appartement heeft een oppervlakte van 70 m² + 20 m² balkons en 70 m² privéterras. Het heeft 2 slaapkamers, 1 badkamer, keuken en woon-eetkamer die op een elegante en functionele manier zijn ingericht. Het balkon op het zuiden is bewoonbaar, waar u kunt genieten van een buitenzithoek.

Het echte pareltje van het pand is het onafhankelijke en exclusieve terras dat toegankelijk is via het gemeenschappelijke trappenhuis en dat een 360 graden uitzicht biedt over de hele kustlijn, waar u een zonneterras kunt creëren of heerlijk kunt ontspannen met uitzicht op de Adriatische zee.

Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping, oost-zuidwest gelegen.

Civitanova Marche is een populaire badplaats aan de Adriatische kust en beschikt over een vissershaven en een jachthaven. Het noordelijke zandstrand is breed en het water is ondiep: het is geschikt voor kinderen, die veilig kunnen baden en spelen; het zuidelijk gelegen strand is daarentegen zowel zanderig als kiezelachtig. De stranden (noord en zuid) worden gescheiden door de vissers- en jachthaven.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000
430 m2 3000 m2 Ref. 6192

Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.

€ 1.150.000

Hetzelfde type woning

145 m2 Ref. 6216

Appartement/In borgo
Op een steenworp afstand van de Corso Italia, op de 3e verdieping van een prachtig antiek gebouw dat onlangs gerenoveerd is, bevindt zich een prestigieuze accommodatie bestaande uit een grote woonkamer met directe toegang tot een prachtige overdekte loggia, keuken met balkon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, bijkeuken en kelder.

€ 305.000
130 m2 500 m2 Ref. 6211

Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.

€ 385.000

In dezelfde prijsklasse

88 m2 4500 m2 Ref. 6220

Villa/Boerenhuis
Te koop op het platteland van Carovigno, villa met zwembad, bestaande uit 2 slaapkamers, badkamer, keuken/eetkamer en woonkamer met open haard. Buiten vindt u een prachtig zwembad met zonneterras, twee veranda's en een buitenkeuken. 

€ 330.000
145 m2 Ref. 6216

Appartement/In borgo
Op een steenworp afstand van de Corso Italia, op de 3e verdieping van een prachtig antiek gebouw dat onlangs gerenoveerd is, bevindt zich een prestigieuze accommodatie bestaande uit een grote woonkamer met directe toegang tot een prachtige overdekte loggia, keuken met balkon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, bijkeuken en kelder.

€ 305.000