Kenmerken:
Ongeveer 3 kilometer van het plaatsje San Michele Salentino en San Vito dei Normanni, 14 kilometer van de Adriatische Zee, in een zeer rustige en besloten omgeving bieden wij een prachtige gerenoveerde trullo met lamia en zwembad te koop aan.
Het pand bestaat uit twee aangrenzende, maar niet communicerende, gebouwen. De trullo bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met kitchenette en een badkamer met douche. De lamia (nieuwbouw) bestaat uit een tweede slaapkamer, kleine woonkamer met open keuken en tweede badkamer met douche.
De woning beschikt over airconditioning, een waterreservoir en een alarmsysteem verbonden met een beveiligingsmaatschappij.
Het betreffende perceel meet circa 10.000 m² welke is beplant met olijfbomen en fruitbomen en waar zich het prachtige zwembad bevindt.
Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor het uitbreiden van de bestaande bebouwing.
Het pand wordt al gebruikt als toeristische accommodatie, een uitstekende investering.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op het platteland van de gemeente Martina Franca, dat op een paar kilometer afstand ligt, bevindt zich deze woonboerderij met aangrenzende trullo. Het pand verkeert in goede structurele staat, maar behoeft renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor wie een groot huis wil realiseren voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, neemt u dan contact met ons op.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Mis deze unieke kans niet om deze prachtige 18e-eeuwse masseria met trulli en een adembenemend uitzicht op het oude witte stadje Ceglie Messapica te kopen. Dit charmante stadje ligt op ongeveer 2 kilometer afstand, terwijl de prachtige stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 25 kilometer afstand liggen. De masseria is ideaal om om te toveren in een prachtig, typisch Apulische toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.
Villa/Boerenhuis
Charmant boerenhuis gelegen op een heuveltop te midden van de prachtige wijngaarden. Deze karaktervolle oude pastorie is aan 3 zijden vrijstaand en heeft een gevel van traditionele baksteen. Er zijn veel originele details bewaard gebleven waaronder gewelfde plafonds, houten balken en originele deuren. Mooi zwembad en geweldig uitzicht op de heuvels en wijngaarden van de Monferrato. Een echte parel die u gezien moet hebben!
Appartement/In borgo
In de gemeente Roccaverano, op ongeveer 10 minuten rijden van Monastero Bormida, in een gemakkelijk toegankelijk en uiterst panoramisch gebied, ligt dit wooncomplex verdeeld in 5 appartementen met gemeenschappelijke tuin en zwembad. Het te koop aangeboden appartement beslaat de linkervleugel van het gebouw en is verdeeld over drie niveaus met een totale oppervlakte van ongeveer 160 vierkante meter. Het heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers. Absolute 'value for money'!.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op het platteland van de gemeente Martina Franca, dat op een paar kilometer afstand ligt, bevindt zich deze woonboerderij met aangrenzende trullo. Het pand verkeert in goede structurele staat, maar behoeft renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor wie een groot huis wil realiseren voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, neemt u dan contact met ons op.