Ostuni

Puglia

• Verkocht
150 m2 5000 m2 3 2 Ref. 5748 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 13 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Status: Verkocht

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 150 m²
  • Perceeloppervlakte: 5.000 m²
  • Veranda: 40 m²
  • Slaapkamers: 3
  • Badkamers: 2
  • Autonome verwarming
  • Airconditioning
  • Open haard
  • Alarmsysteem

Prachtige villa, recent gebouwd en in uitstekende staat, op een panoramische locatie met weids uitzicht op het platteland.

De villa van circa 150 m² met een grote en fraaie veranda van circa 40 m² waar u kunt genieten van het uitzicht op mooie zomeravonden. De villa bestaat intern uit een grote woonkamer van circa 40 m², zeer licht en voorzien van open haard, een keuken met ingebouwd aanrecht, 3 slaapkamers, 2 badkamers met douche waarvan één in de slaapkamer en een technische ruimte. .

De villa is omgeven door een perceel van ongeveer 5000 m² en geniet van uitstekende privacy.  De villa beschikt over wifi, onafhankelijke gasverwarming met ondergrondse gastank, airconditioning, alarmsysteem, PVC-ramen met horren en handgemaakte houten deuren.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

250 m2 30 m2 Ref. 6421

Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op. 

€ 320.000
36 m2 7145 m2 Ref. 6419

Villa/Boerenhuis
Antieke, volledig gerenoveerde trullo in één van de meest populairste zones van de gemeente Ceglie Messapica. De trullo kan met circa 40 m² worden uitgebreid, middels de benodigde vergunningsaanvragen bij de gemeente, en er bestaat de mogelijkheid om een bovengronds zwembad te bouwen. Prachtige panoramische locatie in de Itria-vallei. 

€ 295.000

Hetzelfde type woning

126 m2 70000 m2 Ref. 6433

Villa/Boerenhuis
Casa Paolina is een energiezuinige, vrij gelegen woning met volledige privacy en een schitterend uitzicht op de Monti Sibillini, gelegen op circa 7 hectare grond aan de rivier de Tennacola. De woning combineert traditionele architectuur met lichte, moderne woonruimtes, duurzame installaties en biedt extra potentieel dankzij bijgebouwen, bosgrond en een geregistreerde ruïne met herbouwmogelijkheid.

€ 325.000
204 m2 1000 m2 Ref. 6432

Villa/Boerenhuis
Wij bieden te koop aan “La Casa della Vigna”, een nieuw gebouwde villa gelegen op de heuvels van Meina, in een panoramische ligging die rust en veel licht biedt, met een betoverend uitzicht op het Lago Maggiore. De omgeving is ideaal voor wie privacy en direct contact met de natuur zoekt, met grond die geschikt is voor de teelt van wijnstokken en fruitbomen, terwijl lokale voorzieningen toch gemakkelijk bereikbaar zijn. Het architectonisch ontwerp van de villa hanteert een moderne en strakke vormen, gekenmerkt door eenvoudige volumes en grote raampartijen die het natuurlijke licht overvloedig binnenlaten.

€ 1.280.000

In dezelfde prijsklasse

126 m2 70000 m2 Ref. 6433

Villa/Boerenhuis
Casa Paolina is een energiezuinige, vrij gelegen woning met volledige privacy en een schitterend uitzicht op de Monti Sibillini, gelegen op circa 7 hectare grond aan de rivier de Tennacola. De woning combineert traditionele architectuur met lichte, moderne woonruimtes, duurzame installaties en biedt extra potentieel dankzij bijgebouwen, bosgrond en een geregistreerde ruïne met herbouwmogelijkheid.

€ 325.000
156 m2 Ref. 6429

Appartement/In borgo
Borgo Marina is een ruim duplexappartement net buiten het charmante dorp Campofilone, met panoramisch uitzicht over glooiende heuvels tot aan de Adriatische Zee. Het appartement maakt deel uit van een gevestigde woonresidentie met gedeelde voorzieningen zoals een zwembad, tuin en barbecueplaats, terwijl de kust op slechts 1,2 km afstand ligt. De woning beschikt over lichte open leefruimtes, drie slaapkamers, meerdere badkamers, veel bergruimte en airconditioning, en is daarmee ideaal als comfortabele woning of vakantieverblijf op een rustige maar goed bereikbare locatie.

€ 350.000