Siracusa

Sicilia

200 m2 3 2 Ref. 5756 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 2 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Status: Beschikbaar

Mooie villa, recent gebouwd en in uitstekende staat in Siracusa op slechts 45 minuten van Catania luchthaven.

Begane grond ;entree naar woonkamer , grote gemetselde keuken met mooie tegels, die uitkomt op een veranda waar je kunt dineren in de zomer en ook kunt afsluiten . Er is er nog een studiekamer en een grote badkamer met ligbad . Technische ruimte / wasruimte en een kleine berging onder de trap. Een goed onderhouden tuin rondom met gazon .

Eerste verdieping via interne trappenhuis naar drie slaapkamers, en badkamer. Twee kamers hebben een balkon en een heeft twee ramen . Ook is er een overdekte veranda . De villa is voorzien van vloerverwarming en zonnepanelen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

250 m2 800 m2 Ref. 6439

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse

€ 499.000
480 m2 1300 m2 Ref. 6400

Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili

€ 450.000

Hetzelfde type woning

230 m2 2000 m2 Ref. 6455

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Comfortabele villa in eigenzinnige stijl, met zwembad, grote tuin, 3 slaapkamer en uitstekende ligging t.o.v. alle beroemde Toscaanse steden en luchthavens

€ 600.000
331 m2 157820 m2 Ref. 6453

Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.

€ 720.000

In dezelfde prijsklasse

45 m2 2500 m2 Ref. 6452

Villa/Boerenhuis
Deze karakteristieke woning ligt op het betoverende platteland van Ostuni en is zeer interessant als vakantiehuis of investering. De ligging is ideaal: slechts 5 km van de beroemde “Città Bianca” Ostuni en op korte afstand van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een authentieke woning in Puglia met zeezicht.

€ 210.000
157 m2 257 m2 Ref. 6442

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Vrijstaande woning in een rustige wijk van Usini, ideaal gelegen tussen Alghero en Sassari, op korte afstand van luchthaven en stranden. De woning beschikt over een lichte woonkamer, aparte keuken, drie slaapkamers, twee badkamers en een ruime tuin met barbecuezone. Hoogwaardige afwerking, waterreservoir, airconditioning, beveiligingssysteem en eigen parkeerplaats maken het geheel compleet. Comfort, privacy en bereikbaarheid komen hier samen in een instapklare mediterrane woning.

€ 249.000